2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
من پسرم ۱۲ونیم از مدرسه میاد همون موقع ناهار میخوریم عکس هم نگرفتم لوبیا پلو بود و سالاد شیرازی

منم بچه هام ۱۲و نیم اومدن 

همسرم رفته بود دنبالشون اومدن با هم

۱۲و ۴۰دقیقه پسرم گفت اوووووچقدر دور نهار میاری گشنگی‌مردیم😂😂

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
یونجه خخخ

نوش جونت با نمک وابغوره خیلی خوشمزه میشه    زمان جنگ دبستان بودم فرار کرده بودیم ی شهرستان ی روز دوستم گفت بیا از مدرسه فرار کنیم بریم یونجه بخوریم  آخر همه کوچه هاشون باغ و زمین کشاورزی بود فرار کردیم رفتیم یونجه خوردیم همین فصل بود یونجه تازه سر زمین خیلی خوشمزه بود اولین وآخرین بارم بود    برای افزایش شیر عالیه

منم بچه هام ۱۲و نیم اومدن  همسرم رفته بود دنبالشون اومدن با هم ۱۲و ۴۰دقیقه پسرم گفت اوووووچقد ...

من ۱۲و۲۰ که شوهرم میره دنبالش

ناهارشونو میکشم سفرع میندازم که تا رسیدن سرد شده باشه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706