2752
2734
میفهمم. دلم میخواد امروز بهش بگم تو زندگی خیلی بهم بدهکاری. محبت و عشق و علاقه‌ای که حقمه بهم داشت ...

من که بیخیال شدم دیگه

به قول یکی از دوستان جلوش اونطور که دوست دارم نه میتونم غذا بخورم

نه میتونم با بقیه اونطوری که دوست دارم صحبت کنم و.....

از همه چی ادم ایراد میگیره این در حالیه که خیلی از تعارف هایی که توی رومزه ادم در برخورد با بقیه به کار میبره رو از من یاد گرفته

در کل اعتماد به نفسمو رسونده به زیر صفر

خدایا حسرت خاله شدن و به دل من نذار 💔دامن همه منتظرا رو سبز کن،خواهر منم جزوشون باشه....آمین یا رب العالمین 🤲پروردگارا دو تا پسرام نفسای منن،،،،مراقبشون باش👨‍❤️‍💋‍👨
من که بیخیال شدم دیگه به قول یکی از دوستان جلوش اونطور که دوست دارم نه میتونم غذا بخورم نه میتونم ...

اتفاقاً سعی کن خودت باشی و از خودت لذت ببری. هر چی هم ایراد گرفت بگو من علاقه دارم این مدلی باشم. و به این دلایل خیلی هم خوبه

کم کم عادت می‌کنه خودِ واقعیتو دوست داشته باشه.

شوهر من خیلی از آرایشم ایراد می‌گرفت همیشه و من غصه میخوردم. یبار که اومد خونه گفت رژت چقدر پررنگه. زیاد زدی. بد شده.

گفتم برای تو نزدم که نظرت برام مهم باشه. برای خودم زدم من این مدلی دوست دارم. به نظر خودم عالی شده.

سکوت کرد و دیگه اینکارشو تکرار نکرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقاً سعی کن خودت باشی و از خودت لذت ببری. هر چی هم ایراد گرفت بگو من علاقه دارم این مدلی باشم. و ...

من خیلی اعتماد به نفس بالایی داشتم

اوایل عقدمون یه بار بهم گفت اعتماد به نفس کاذب داری

و بعد اون شروع کرد به تخریب کردنم

تا میخوام آرایش کنم سریع میگه برات متاسفم که یه ذره اعتماد به نفس نداری ساده بری بیرون

در حالیکه من وقتی قراره با خودش برم بیرون به خودم میرسم تنها میرم نهایت یه رژ میزنم 

به قول یکی از کاربرا که میگه روم نمیشه برقصم شوهر من فقط شب عروسی رقصمو دید و تمام

دو لپی غذا خوردن و.....که دیگه بماند

خدایا حسرت خاله شدن و به دل من نذار 💔دامن همه منتظرا رو سبز کن،خواهر منم جزوشون باشه....آمین یا رب العالمین 🤲پروردگارا دو تا پسرام نفسای منن،،،،مراقبشون باش👨‍❤️‍💋‍👨
2731
و اینم اضافه کنم من کلا از تنهایی رقصیدن خجالت میکشم چه تو جمع چه جلو شخصی..حتی مامانم...وگرنه اگه ه ...

بابت پيام قبلي معذرت ميخوام . چون يه مقدار بد گفتم . يه جوري گفتم كه انگار ميخوام بگم همسر شما هميشه حرف دل و زبانش متفاوته . ولي نه . همسر شما تو 95% موارد حرف دل و زبانش يكيه . ولي تو 5% موارد دست خودش نيست . احساس و حرف دلش يه چيزه . ولي به زبان چيز ديگه اي ميگه . هدف خوبي هم داره . هدفش اينه كه شما راحت باشي و خجالت نكشي . ولي چون حقيقت رو نميدونه  سعي نميكنه واقعا تو دلش هم حرفي رو بزنه كه با زبانش ميگه . به همسرت اين چيزايي كه تو پيام قبليو اين پيام گفتم بگو . بهش بگو آدم مثل كسي هستش كه تو اتاق بازجوئيه . از داخل اتاق رو ديوار يه آينه ميبينه ولي نميدونه كه همه دارن از اونطرف داخل اتاق رو ميبينن . ما فكر ميكنيم ديگران متوجه احساس و نيات واقعي ما نميشن . خبر نداريم كه انها به راحتي متوجه ميشن . وقتي آدم پيش يه نفر معذب باشه و خجالت بكشه و راحت نباشه و ... اين نشانه ي اينه كه حرف دل و زبان اون آدم يكي نيست . ممكنه اون آدم لبخند بزنه . خودشم بلند بشه و با ما همراهي كنه . ولي تو دلش داره غر ميزنه . ما به راحتي اينو ميفهميم . به همسرت اينو بگو . وقتي بفهمه كه تو ميتوني از طريق امواج مغزي حقيقت و احساس دروني همسرتو بفهمي به خودش چي ميگه ؟ مطمئن باش ميگه از اين به بعد به جاي اينكه الكي لبخند بزنم و به زبانم يه چيزي بگم و تو دلم يه چيز ديگه سعي ميكنم خودمو واقعا تغيير بدم و واقعا حرف زبان و دلم يكي بشه . تلاش ميكنه كه اون 5% هم به 0% برسونه . اتفاقا همسر شما از اين لحاظ يه همسر خوب و ايده اله كه 95% مواقع كنارش راحتي . خيلي ها اينجوري نيستن . بعضي ها 50% . بعضي ها 80 % . بعضي ها 90% و ... . ولي كمتر كسي به 100% رسيده . اگر شما اينها رو به همسرت بگي و براش وقت بزاري و توضيح بدي و هر روز بهش يادآوري كني همين 5% هم اصلاح ميكنه و ميرسه به 100% . بعدش تبديل به يه فرشته ميشه . از زندگي با يه همچين همسري خيلي لذت ميبري . آدمي كه 100% حرف دل و زبانش يكيه و تمام رفتارهاش واقعيه . اين آدم يه گنج واقعيه . خودتم بايد براي رسيدن به اين گنج تلاش كني . وقت بزاري . همسرتم اگر ببينه ايقدر اين موضوع برات مهمه قطعا براي رسيدن به 100% صداقت تلاش ميكنه . بازم معذرت ميخوام اگر سوئ تفاهمي پيش اومد و برداشت ديگه اي از پيام قبليم داشتيد . 

بابت پيام قبلي معذرت ميخوام . چون يه مقدار بد گفتم . يه جوري گفتم كه انگار ميخوام بگم همسر شما هميشه ...

درسته حرفات عزیزم.خواهش میکنم نه سوء تفاهم پیش نیومد من فکر کردم شما حرف منو اشتباه متوجه شدی