2752
2734
عنوان

دیگه خسته ام کرده خواهرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1569 بازدید | 97 پست

, منم از وقتی خواهر شوهره فهمیده باردارم الکی و بی دلیل خودشو چس کرده.خودش بچه داره ها.هر چی فکر میکنم به چه گناهی دارم مواخذه میشم نمیدونم

سبز ماندن در میان ویرانی ها ریشه میخواهد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

, منم از وقتی خواهر شوهره فهمیده باردارم الکی و بی دلیل خودشو چس کرده.خودش بچه داره ها.هر چی فکر میک ...

چقدر حسود و بدبخت😕

اسمم الناز🦋به زودی منم میام تو امضام میزنم بیبی چکم مثبت شد😍❤️میشه برام دعا کنی🙂این امضا در تاریخ ۶/۲/۱۴۰۳
2731

مثلا اسم حیونارو میگه مثلا گاو الاغ و این حرفا تا امروز از راه نرسیده بهم گفت گاو منم دیگه عاصی شدم گفتم خودتی بی شخصیت شوهرمم بود عصبانی شد دست خودشو زد توی شیشه دستش ترکید بیچاره

چجوری فحشتون میده هیچی نمیگین

خیلی بخدا صبر دارن من مادرشوهرم یکبار اول عروسیم جلو شوهرم بهم گفت پدرسگ که پدر و هفت جد آبادش سگن بعد با لگد گذاشتم وسط سینش پرت شد اونور زد زیر گریه آی مُردم آی منو داره میکشه همونجا داد زدم سرش که دهنتو ببند حرفی که میخوای بزنیو مزه مزه کن بعد زر بزن همونجا دعوا بالا گرفت دیگه بعد اون لال شد .. والا پدر من مُرده اینا گوهشو میخورن همونجا جوابشو گرفت دیگه خودشو اصلاح کرد جرعت نداره بخواد تیکه بندازه به خانوادم چه برسه فوش بده 

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اون عوضی هم سریع محل رو ترک کرد فقط شر انداخت و رفت الان شوهرم با منم حرف نمیزنه خ ناراحتم که شوهرم ...

به کارم ادامه میدادم بیخود میکنه بخاد فوش بده به سوهرمم میگفتم نده تا نخوره

2706