2752
2734
عنوان

کیا تاوان دل شکستن رو دادن و کیا تاوان دل شکستشونو دیدن

| مشاهده متن کامل بحث + 2558 بازدید | 173 پست
یکی از عزیزانم گفت ک مادر شوهرت دوستت نداره وگرنه فلان موقیعت ماو میداد بهت و جلوی من تند تند ب عروس ...

واییی چقدر ادما بیرحمن از خدا نمیترسن 

خداکنه بدونه تاوان تورو داده

برای صبر و ارامش دلم دعاکنید 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند مدته؟ اخه میگن صبر خدا با ما فرق داره توی تاپیک قبلی هام بخونی خیلی ها بعد ۷ سال ۱۰سال تاوان دا ...

سلام راستش پدرم مردوکلی مسخره کردن ودلم وشکسان نمیگم کی اماانقدرکه همیشه تودلم موند بعدازیک سال همون اتفاق برای عزیزشون افتادامارفع شد دوباره یه عزیزدیگشون دقیقا با همون شرایط مردویه مدت کوتاه ناراحت بودن ولی خیلی دلشون نسوخت.خیلی جاهای دیگر دلم شکست امامن راضی به شکسته شدن دل هیچ موجودی نیستم حتی یه مورچه خدانکنهداشک ازچشمشون بیاد.به خداهم واگذار نمیکنم چون مثل یادداشت روزانه آدم می‌ره سرمیزنه ببینه وقتش چرانمیرسه .من می‌گذرم بااینکه مثل کاغذ مچاله شدم سنگ بودآب میشد.امامن گذشتم تاخداهم بگذره

2731
چنسال پیش ی خواستگار داشتم فقط در حد دوسه بار اومدن خونمون حقیتش همچیش خوب بود ولی ب دلم نمینشت بحث ...

عزیزدلم الهی بهترینا نصیب قلبت بشه به هیچی فکر نکن دیگه گذشته

زنداییم دل زندایی دیگم را شکست و تاوان داد

دختر داییم تو سن 28 سالگی تصادف کرد و فوت کرد

مادرش بدجور داغون شد . همزمان زندایی دیگم برا دخترش یه عروسی آنچنانی گرفت صبر نکرد یه کم اینا از عزا دربیان تو همون کوچه بهترین عروسی را گرفت سه ماه بعد تازه عروس تصادف کرد و فوت کرد

نمیدونم شاید بی ربط باشه ولی من همش حس میکنم تاوان دل شکسته بود

راهنمایی بودم سر شوخی و مسخره بازی گفتم آره من مواد میکشم😂😂🤣یکی جدی گرفت رفت مدرسه به مدیرمون گزا ...

عزیزما خدا به تموم کارهای ما اگاهه فقط دیر و زود داره جواب دادنش ولی جواب میده

سلام راستش پدرم مردوکلی مسخره کردن ودلم وشکسان نمیگم کی اماانقدرکه همیشه تودلم موند بعدازیک سال همون ...

خیلی ناراحت شدم الهی خدا بهت صبر بده 

فداتشم غصه نخور الهی بهترینا نصیب قلب مهربونت بشه

زنداییم دل زندایی دیگم را شکست و تاوان داد دختر داییم تو سن 28 سالگی تصادف کرد و فوت کرد مادرش بدج ...

عزیزما خب دلش شکسته داغش تازه بوده 

عزیزدلم اروم باش خدا از حق خودش میگذره ولی از حق بندش هیچوقت نمیگذره صبرخدا زیاده میگن کمترین صبرش چ ...

خیلی ناراحتم فقط از خدا میخام به قلبم ارامش بده .راستی برای امضات صلوات دادم ایشالا ارامش به زندگی همه مون برگرده

وقتی بلد نیستید وفادار بمونید بهتره ازدواج نکنید 🙂هیچوقت خودتوبا جمله ی "دوستم داشت" گول نزن ادم کسی رو که دوست داره اذیت نمیکنه ادم کسی رو که دوست داره رها نمیکنه ادم کسی رو که دوست داره دور نمیزنه ادم کسی رو که دوست داره خسته نمیکنه ادم کسی رو که دوست داره گریه نمیندازه ادم نمیتونه از کسی که دوست داره بی خبر باشه آدما به اندازه ای که دوستتون دارن میبیننتون. بیتوجهی، دلیلی جز دوست نداشتن نداره بیخود خودتونو گول نزنین....‏🥺 باور کنید انقدر دختر پسر مجرد هست که مجبور نیستی مثل قحطی زده ها بری  سراغ مرد و زن متاهل ،،حس برنده بودن قدرت و جذابیت رو جای دیگه شکوفا کن نه وسط زندگی یکی دیگه 🥴🥱اینو یه جا پین کنید ،بنویسید که جلوی چشمتون باشه و دقیقا توی تمام روابط دوستی، اجتماعی، عاطفی و حتی خانوادگیتون هم پیاده کنید؛ حتی اگر برای مردم دراز بکشید، تا از رویتان رد شوند،بسیاری از آنها شاکی خواهند بود که به اندازه ی کافی پهن نیستید!مراقب باشید که وقت و انرژی با ارزش خود را فقط برای افرادی خرج کنید که ارزشش را دارند🌍💫من کلمه‌ی چرا رو کلا برای یه سری آدما به کار نمیبرم مثلا نمیام بگم :چرا رفتی چرا زنگ نمیزنی چرا دیگه دوستم نداری چرا بهم خیانت کردی چرا...چون معتقدم کسی که واقعا دوستم داشته باشه میاد و نمیره و اگه مشکلی هم باشه هرجور که شده حلش میکنه نه اینکه کاری کنه کل زندگیم بشه چرا..
خیلی ناراحتم فقط از خدا میخام به قلبم ارامش بده .راستی برای امضات صلوات دادم ایشالا ارامش به زندگی ه ...

مرسی قربونت برم 

از ته دلم از خدا میخام بهت ارامش و خوشبختی بده

2706