2733
2734
عنوان

طلا

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 34 پست

حالا مگه چقدر اومده پایین که هیچی نشده ناراحتی والله کاش بیاد پایین حالا بخاطر یکی دو تومن ضرر کوتاه مدت آرزو نکنید بره بالا تر یا طلا نخرید یا خریدید واسه مدت طولانی نگه دارید ولی هیچ وقت از گرون شدن خوشحال نباشید یعنی چی همه دوست دارن گرون بشه 😑😑

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم ببین شاید خونه بخریم لازم شه شوهرم سی تومن شو برام طلا خرید بقیه شم برا وام گذاشت کاشکی همو ...

اوه اونقدرفرق نداره

بعدقیمت بالامیره طلافروشهاخریدوفروش معمولا نداره

۳۹۰۰شده بود راکدبود

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2731
کلا فرقی نداره ارزش پول هم میاد پایین فقط داریم پا به پا میریم جلو طلا بخریم که پولمون حیف نشه 

اون که بله 

ولی خوب کنارش طلاهای دیگه هم بود که همه رو فروختم و شد یه تیکه زمین 

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻

[QUOTE=336440731]حالا مگه چقدر اومده پایین که هیچی نشده ناراحتی والله کاش بیاد پایین حالا بخاطر یکی دو تومن ضرر کوتاه ...[/QUOTEالبته خدا کنه همه چی بیاد پاییین اگه طلاذبیاد پایین خونه هم ارزون تر میشه 

فعلا فکر فروش نباش ک من از سال ۱۴۰۰ گرفتم انقد بالا پایین میشد هی میگفتم ضرر کردم. امسال تازه بهم کلی سود داد. باید سه سال نگهداری عزیزم

اگه از من خوشت نمیاد خب ب جهندم😜منم از تو خوشم نمیاد😐✋🏻خاک توسرت بی سلیقت کنم 😐🙄
زیر۳تومن نمیاد، اگربیادعالیه 😅😅😅

انشاالله که بیاد😃😃😃 طلا زیاد بالا پایین میشه چون فکر کردن جنگ میشه یهو کشید بالا العا تب جنگ خوابیده و با جوابی که ایران به اسرائیل داد باید بیاد پایین

زیر۳تومن نمیاد، اگربیادعالیه 😅😅😅

اره تا سه تونن می‌ره ولی منم عجله کردم شوهرم گفت بزار بیاد پایین من گفتم هنوز می‌ره بالا تر شوهرم میخاست ارز دیجیتالل بخره من نداشتم چون پارسال ضرر کردیم ولی دوستش ۱۶ ملیون خریده بوده قبل عید گویا تا ۶۰ ملیون رسیده بوده😐

[QUOTE=336440731]حالا مگه چقدر اومده پایین که هیچی نشده ناراحتی والله کاش بیاد پایین حالا بخاطر یکی ...

شما ۳۰ تومن طلا خرید که در کل اگه واسه کوتاه مدت خریدید مشکل از شما بوده چون دستمزد الکی دادی و حتی ثابت هم می موند شما ضرر کرده بودی طلا یا واسه استفاده باید بخری یا کلا خیلی طولانی مدت سرمایه گذاری کنی روش انشالله بازم بیاد پایین هر روز چه خبره همه چی میره بالا طلا دلار که میره بالا پشت سرش همه چی چیز میره بالا تر والله خوشحالی نداره فلان چیز گرون شد من سود کردم چون یه جا سود کنی جا دیگه ضرر کردی من خواهر شوهرم ماشین فروخت طلا خرید خوشحال بود طلا گرون شد سود کردم ولی چی شد ماشین هم رفت بالا الان نمی تونن ماشین بخرن پس عوض عوض شده دیگه خوشحالی نداشت که خوشحال بود از گرونی 😐

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2706