2733
2734
عنوان

به خواهرزادم گفتم خوراکی میخوای برو از پدرت پول بگیر

| مشاهده متن کامل بحث + 517 بازدید | 19 پست

😔😔😔😔اره کارت اشتباه بوده...داداشم مجرده..ایقد بچه دوسداره ک حد نداره...وقتی مهمون داریم وبچه دارن کلی باشون بازی میکنه..میبرشون دور دور...بچهای داداشم ک دیگه جای خود دارن براش ایقد خوراکی براشون می‌خره...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کار خوبی کردی عزیزم. ممکنه خود زن داداشت هم ناراحت باشه و نتونه بگه. یا حتی دامادتون هم خوشش نیاد ولی خبر نداشته باشه. شما به عنوان یه شخص بی طرف در خانواده کار خوبی کردی. خاله هم هستی اجازشو داری  

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
2731

مهمون بودم نوه صاحبخونه میخواست بره مدرسه گفت مادرم امروز پول نداده خرجی مدرسه ببرم مادربزرگش گفت تو خونه پول ندارین گفت تو جیب مانتو مادرم هست مادربزرگش با وجود بیماری از پله ها بالا رفت از جیب مانتو عروسش پول درآورد بهش داد اونروز تو دلم گفتم چقدر خسیس حاضره درد بکشه پله ها رو بره بالا اما با این همه ثروت به نوه پول نده    حالا که خودم مادر شدم فهمیدم اولا محبت های کوچیک گم میشه و دیده نمیشه دوما بچه ها عادت میکنن به گدایی و .....   همون خانم چند سال بعد یکی از اقوام دانشگاه قبول شد بهش معادل شهریه دو ترم دانشگاه آزاد هدیه داد گفت از وقتی پدرت فوت شد برات ی حساب به اسم خودم باز کردم هر ماه حقوق میگرفتم یکم توش پول می‌ریختم وقتی لازم شد بهت بدم