2737
2734
عنوان

به باباهاتون پیام میدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 36 پست
منم نه غرورم نمیزاره...مضخرف ..دیشب برام طلا گرفتن خیلی سختم بود تشکر اما کردم..نمیدونم این غرور و خ ...

بیشتر حس میکنم بخاطر محبت کلامی و این چیزاییه ک خودشون نکردن و ما هم خجالت میکشیم حس میکنم اگر با ما محبت کلامی داشتن خیلی اسون تر بود

(تیکر تارگت)از امروز ۱۷ اردیبهشت میخوام تا ۷ خردا از ۹۲ به ۸۷ برسم..(ادامه دارد)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابای منم بلد نبود جدیدن یاد گرفته

😊هرازگاهی واسش متنای قشنگ بفرست بخونه . متن هایی ک توش مثلا از تکیه گاه بودن و نمدونم اینجور چیزاس . از بودنش تشکر کن . دعا کن خدا بهش عمر با عزت بده

2731
چرا همه گفتن خجالت میکشیم😐😂 مگ باباتون نیس؟ اتفاقا با پیام دادن شما کلییییی ذوق مییکنن همگی پاش ...

خیلییی سخته برا من

(تیکر تارگت)از امروز ۱۷ اردیبهشت میخوام تا ۷ خردا از ۹۲ به ۸۷ برسم..(ادامه دارد)

نه بیشتر واسه هم کلیپ خنده دار میفرستیم🤣

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
2740
بیشتر حس میکنم بخاطر محبت کلامی و این چیزاییه ک خودشون نکردن و ما هم خجالت میکشیم حس میکنم اگر با ما ...

بله درسته پدر من محبت نکرده کلامی ..مامانمم همینطور ..خیای فقدان محبت دارم ولی مادیات فراهمه..همیشه میگم کاش مادیات نبود ولی محبت بود

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
کاش بهش پیام میدادم. خیلی بهش محبت میکردم ولی معمولا وقتی زنگ میزدم با مامانم حرف میزدم. گریه ام گرف ...

خدارحمتش کنه عزیزم ...

سلام عزیزم.❤❤

منم تو تاپیک قبلت بودم.

پدرتون خوبن الان؟

نمیخواد توضیح بدی سربسته بگو فقط. 

اسمم شبیه اسم واقعی هست ولی الکیه.اگر کسی رو که مخالف لایک هست، لایک کردم پیشاپیش عذر میخوام.💔 کاش یه اسمی میذاشتم شبیه اسم واقعی نبود.😔 آخه کاربری اولم هست، نمیدونستم اسم رو نمیشه تغییر داد.
سلام عزیزم.❤❤ منم تو تاپیک قبلت بودم. پدرتون خوبن الان؟ نمیخواد توضیح بدی سربسته بگو فقط. 

بله عزیزم اومده خونه ولی تو خودشه بشدت

بله عزیزم اومده خونه ولی تو خودشه بشدت

آخی 💔💔

سعی کن باهاش مهربون باشی که دلخوری پیش نیاد. 

شمام حق داری تحمل نداشته باشی ولی چکنیم که زندگی عادلانه نیست. 😔

مجبوریم حقیقت رو بپذیریم و با همین شرایطی که داریم زندگی بهتری برا خودمون بسازیم. 

مراقب خودت باش. ❤❤🌹 

اسمم شبیه اسم واقعی هست ولی الکیه.اگر کسی رو که مخالف لایک هست، لایک کردم پیشاپیش عذر میخوام.💔 کاش یه اسمی میذاشتم شبیه اسم واقعی نبود.😔 آخه کاربری اولم هست، نمیدونستم اسم رو نمیشه تغییر داد.
2706