2752
2734
عنوان

جای من بودید این کار برای برادر شوهرتون میکردید 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 511 بازدید | 32 پست

وای خیلی زشته یکی وایت سوغاتی بیاره بعد بگی گوشی رو میفروشم بهت 

توهین به طرف مقابله 

شما اگر این گوشی نبود از کجا میخواستی پول جور کنی؟؟ اصلا فکر کن این گوشی نبوده

وای چقدر مادرشوهرت سطح فرهنگ پایینی داره که اومده میگه گوشی رو بفروش 

لاقل میخوای بفروشی بذار خود طرف وقتی برگشت برو موبایلی یواشکی بفروش نه جلو خود طرف 

بعدم چون واست آورده به عنوان سوغاتی طلاح نیست فروشش چون ممکنه ازت هر از گاهی سراغشو بگیره 

خب تو هم یهویی برو بازار گوشیتو بفروش چیزی نگو 😑

از شانس همون شب که گوشی برام آورد اونجا بودیم سریع گفت گوشیت بزار بر میدارم برای پسرم انگار حالا پولش نقده فقط حرف میزنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهشون بگو قیمتش فلان قدره. بگو اگه الان دارن بهم بدن باشه وگرنه شرمنده، می خوام برم گوشی فروشی نقدی بفروشم چون پولش لازممه. رک بگو و خودتو خلاص کن وگرنه گوشی رو مفتی دادی رفته

2731
از شانس همون شب که گوشی برام آورد اونجا بودیم سریع گفت گوشیت بزار بر میدارم برای پسرم انگار حالا پول ...

خب بگو عه یادم رفت 🤣 فروختمش به فلان مغازه برو ازش بخر شما که پولت نقده 🥰😘

قبلا گیر همچین آدمی افتادم میتونم درکت کنم

بهشون بگو قیمتش فلان قدره. بگو اگه الان دارن بهم بدن باشه وگرنه شرمنده، می خوام برم گوشی فروشی نقدی ...

پول ندارن خودم میدونم پدرشوهرم به جاریم گفته دستم خالیه ولی مادرشوهرم اخلاقش واقعا بدرد نمیخوره 

خب بگو عه یادم رفت 🤣 فروختمش به فلان مغازه برو ازش بخر شما که پولت نقده 🥰😘 قبلا گیر همچین آدمی ا ...

خودم قبلا یه جا براش کارت کشیدم اصلا به رو خودش نیورده یکساله 

خودم قبلا یه جا براش کارت کشیدم اصلا به رو خودش نیورده یکساله 

میفهممت

کاری که گفتمو بکن بعد بگو فراموش کردم گفته بود میخوادش حالا هم طوری نشده بره بازار بخره همون گوشیو

پول ندارن خودم میدونم پدرشوهرم به جاریم گفته دستم خالیه ولی مادرشوهرم اخلاقش واقعا بدرد نمیخوره  ...

اگه بهشون نگی دلخوری ایجاد می شه و بعدش می گن پولمون نقد بود. بگو بهشون و ببر بیرون بفروش

میفهممت کاری که گفتمو بکن بعد بگو فراموش کردم گفته بود میخوادش حالا هم طوری نشده بره بازار بخره همو ...

نه حقیقت و میگم  میگم خودم پول لازم بودم ناراحت هم بشه مهم نیست بیشتر نمیخواستم دل برادر شوهرم بشکنم پسر جوون و خوبیه 

شوهرم خودش میدونه خانواده اش پول ندارن چیزی نمیگه 

خب وقتی پول لازمی و اونا پول ندارن چجوری میخوان ازت بخرن؟! ببر بیرون بفروش 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
2706