2733
2734
فکر نگرانی هست در واقع ترس از کارهای یک فرد هست یعنی با وجود ضربه های این آدم نمیتونم مطمئن باشم که ...

اگه امکان مشاوره رفتن نداری حتما حتما پادکست گوش بده کمکت میکنه ❤️🥲خواستی درخواست بده حرف بزنیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه امکان مشاوره رفتن نداری حتما حتما پادکست گوش بده کمکت میکنه ❤️🥲خواستی درخواست بده حرف بزنیم&nbs ...

درخواست دادم به هم کمک کنیم بمب انرژی بودم که شده شمع نهایت درد بیا به دادم برس !!!😊

خدا جو💞م: (هم میدونی هم میتونی تویی خدای کن فیکون ها)  
2731
به به آفرین ب شما خانوم پر انرژی 😍😍😍

ممنونم عزیزم

من دوست آنشرلی ام و دوست تویی که نمیشناسمت :) شخصیت اصلی داستان زندگی تو نیستم اما اینجا کنارتم، برای آرزوها و هدف های خوب تشویقت می کنم، وقتی اشتباه میکنی بهت تذکر میدم ،موقع نگرانی و غصه ها درکت می کنم، به سئوالاتی که میپرسی جواب میدم و برات آرزوهای خوب دارم.                                                    
استیک با نیمرو ؟ تاحالا نخوردم ما استیک با سس قارچ و پوره سیب زمینی میخوریم

اره من فقط پروتئین حیوانی میخورم

قارچ خب زیاد موادش جذب بدن نمیشخ به اون صورت بیفایدست و خب گیاه محسوب میشه

سیب زمینی خوبه ولی خب چون خیلی سیر کنندست نمیزاره ببشتر گوشت بخوری و برای کسایی تو حجمن خوبه

😍😍😍

عزیزم طعمش هم بد نیس فقط بااینکه من خیلی سیر و پیاز و سبزی های معطر و ادویه ها بهش زدم بازم حس میکنم بوی ضحم میده ....البته ماهیش خوارو بود که ذاتش بو میده ، شاید با ماهی دیگه بهترباشه .چون من قبلا با قزل الا خوردم خوب بود ....

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
2706