2752
2734
عنوان

تورو خدا یک لحظه بیاین؟؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 183 بازدید | 34 پست
دیگه طرف مقابل بایددرک کنه اومدیمو یکی اصلا وسواس داشت یامهمون زد یه وسیله ای روشکست.یابه قوله اسی ف ...

ها دیگه اوناهم باید درک کنن

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊
اما الان اگر خونه رو به یه مستاجر هم میدادن مستاجره اجازه میداد ها😅🥺

نه چرا اجازه بده من مستاجر بودم هیچموقع اجازه این حرکت از صاحبخونمو نمیدادم خونشو اجاره کردم که کردم یعنی چی که مراسم داشته باشن بیان بندازن خونه من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه طرف مقابل بایددرک کنه اومدیمو یکی اصلا وسواس داشت یامهمون زد یه وسیله ای روشکست.یابه قوله اسی ف ...

دقیقااا حرف منم همینه نمیدونم چجوری بفهمونم بهشون میگن خونمونه وظیفتونه در اختیار بزارین

2731
نه چرا اجازه بده من مستاجر بودم هیچموقع اجازه این حرکت از صاحبخونمو نمیدادم خونشو اجاره کردم که کردم ...

جوش نزن عزیزم ایشالله مشگلت حل میشه کار اوناهم اشتباهه محض شوخی گفتم

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊