2752
2734
عنوان

بچه ها زرده تخم مرغ زدم به موهام

| مشاهده متن کامل بحث + 739 بازدید | 83 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای من مربعه نمیدونم

فک کنم مال من فیکش باشه 😑

دیگه نمی‌زنم همون شوهرم بزنه و به به و چه چه بکنه برا مامانش بسه 🖐🏼

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
2731
فک کنم مال من فیکش باشه 😑 دیگه نمی‌زنم همون شوهرم بزنه و به به و چه چه بکنه برا مامانش بسه 🖐🏼

باز من نمیدونم قشنگم 

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....
باز من نمیدونم قشنگم 

تصویر گویای همه چیزه 😂😑

مرسی از راهنماییت گلم

احتمالا اگر ادامه بدم به استفاده همینه یه ذره موهم نمی‌مونه دیگه 😁🥴

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
من موقعی که درس می‌خوندم جلوی سرم از استرس ریخت و کم پشت شد بعدشم که ازدواج و بچه داری و شیردهی باع ...

خب اگ فولیکول مو هنوز زندس میتونین از محصولات مراقبتی استفاده کنین

ببینید هرررموقه ریزش گرفتین باااید سریع اقدام کنین و درمان کنین نباید صبرکنین اشتباه خیلیا همینه ک هم درمورد پوست هم مو صبر میکنن وقتی پوست و مو حسابی داغون شد بعد اقدام میکنن

...
خب اگ فولیکول مو هنوز زندس میتونین از محصولات مراقبتی استفاده کنین ببینید هرررموقه ریزش گرفتین ب ...

الان ۸ سال میگذره از موقع تحصیلم

یکسال هم نمیشه از شیر گرفتم بچمو