2752
2734
عنوان

وقتی خونه خواهرشوهرتون میرید دست پر میرید یا خالی

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 21 پست

والا چندبار اومدن چنان سفره ای براشون کشیدم ک حض کردن 

بعد یه بار فقط یک بار تو این ۱۰سالی ک عروسشونم رفتم خونشون اخه ی استان دیگن بعد فقط ی قورمه سبزی ک همش سبزی بود گذاشت اونم با ۲تا خواهرام بودم بعدشم کلی حرف پشتمون زد 😂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من اولین بار که رفتم سکه بردم هنوزم دارم به خودم فحش میدم چون تا حالا نه خودش نه مادرش کاری برام نکردن کوفتشون بشه هدیه هایی که من براشون گرفتم

دستبندی که مامانش از گذشته برا عروسش خریده بود رو قبل عقدم داد بهش الانم دستش میکنه پزش رو میده به من

بعد منه روانی مدام برا خودش و بچه هاش کادو گرفتم

اههه اعصابم خورد شد

کیک و خوراکی یا گاهی یه کادوی کوچیک برای خودش میگیرم. اونم هیچ وقت دست خالی نمیاد. تازه ما خیلی با هم در ارتباطیم. یعنی حداقل هفته ای یک بار یا میرم یا میاد.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.