2752
2734
عنوان

چرا پوستای چرب؟

| مشاهده متن کامل بحث + 123 بازدید | 19 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از ساعت ۱۰ صب تا ۴عصر اگ درمعرض افتاب بودی باید بزنی و هر۲تا۴ساعت تمدیدکنی ک بستگی ب برند ضدافتاب دا ...

خیلی ممنون گلم از راهنمایی هات💕💕

ابر میبارد و من میشوم از یار جدا🌧️…                                      کاربری دست دونفره :)
روزی دوبار صب وشب از شوینده و ابرسان باید استفاده کنین

اخه دکترم گفته زیاد نزنم من پوستم حساسه  زیاد شوینده اینا میزنم درجا جوش میزنم شویندم اسکراب ضد جوش بود دیگه پولینو خیلی حساس شد الان ژل استفاده میکنم اونم به حدی پوستم خشک میکنه جزئت نمیکنم دوباره بشورم 

ابر میبارد و من میشوم از یار جدا🌧️…                                      کاربری دست دونفره :)
2731
اخه دکترم گفته زیاد نزنم من پوستم حساسه  زیاد شوینده اینا میزنم درجا جوش میزنم شویندم اسکراب ضد ...

عزیزم پوستتون چرب یامختلط؟؟؟

و اینک اون شوینده اسکراب ک گفتین هرروز اگ استفاده میکردین ک اشتباس باید هفته ای یبار استفاده میکردین

پوستتون دهیدراته شده باید از سرم و کرم ابرسان هیالورونیک اسید باهم استفاده کنین چنماهی تا حسابی پوستتون هیدراته شه

میتونین شبا از شوینده و صبا از میسلارواتر استفاده کنین

اگ تونر هم داشته باشین بهتره چون ph پوست رو تنظیم میکنه منافذ رو عمقی تمیز میکنه و اینکار باعث میش ک محصولات بهتر و بیشتر جذب پوست شن

...