2733
2734
عنوان

دست‌پخت مادرم خیلی بدمزه اس...😑😑.

| مشاهده متن کامل بحث + 941 بازدید | 46 پست

مادرشوهر من با ۶۵ سال سن اصلا اشپزی بلد نیس . فقط ی ماکارونی بلده اونم اول عقدمون ب شدت خسته بودیم شوهرم زنگ زد شام ماکارونی بذار وقتی رسیدیم گف عههه یادم رف الان سریع درست میکنم

برداشت رب تو روغن تفت داد با یکم سویا اب ماکارونیا ک خشک شد اونارو ریخت توش دم کرد😐 دلمم نمیومد نخورم . چن قاشق خوردم تا صبح جون دادم از دل درد و نفخ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کم کم شروع کن غذاهای دیگه رو هم یاد میگیری

نه وقت دارم نه حوصله.. خوابگاهم بودم حاضری فست فود درست میکردم.. فقط توی فست فود استعداد دارم

در حال پیمایش مسیر آگاهی و شهود ام✨در مورد چاکرا درمانی ، مدیتیشن، خودشناسی سوال داری ازم بپرس گلم 
2731

بابا من تعریف نباشه ها

ولی مامانم میگه تو غذایی که با گوشت مرغ باشه از من قشنگ تر درست میکنی

آشپزی با حوصله باشه قشنگترین چیزا در میاد

من یک عدد خسته خوابالو و شدیدا خوش ذوق هستم که به ظاهر بقیه یه آدم جدی،مودی و غرغروعم‌. کودک درونم به شدت فعاله و خیلی با بچه ها بازی میکنم. عاشق غذاهای گوشتی ام🗿🗿🗿 و خلاصه تو دل برو دیگه. و من شر حاسد اذا حسد🧿🤣
متاسفانه بعضی خانوما با گذشت سن و سال بازم تو اشپزی بی تجربه هستن

چون ننه من میخواد سریع درست کنه تموم بشه.. اصلا وقت و حوصله نمیزاره

در حال پیمایش مسیر آگاهی و شهود ام✨در مورد چاکرا درمانی ، مدیتیشن، خودشناسی سوال داری ازم بپرس گلم 
بابا من تعریف نباشه ها ولی مامانم میگه تو غذایی که با گوشت مرغ باشه از من قشنگ تر درست میکنی آشپزی ...

بیا تا خودم برات بگم😐🤣

من یک عدد خسته خوابالو و شدیدا خوش ذوق هستم که به ظاهر بقیه یه آدم جدی،مودی و غرغروعم‌. کودک درونم به شدت فعاله و خیلی با بچه ها بازی میکنم. عاشق غذاهای گوشتی ام🗿🗿🗿 و خلاصه تو دل برو دیگه. و من شر حاسد اذا حسد🧿🤣

مادر من اشپزیش زبان زد کل فامیله قربونش برم

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
من مادربزرگم اینطوریه انقدر آب میریزه تو خورشتا هیچوقت جا نمیافته. نمیدونم بعد این همه سال چطور میشه ...

اره مادر منم.. توی خورشت قورمه سبزی و اینا قایق میتونه شنا کنه

مادر من اشپزیش زبان زد کل فامیله قربونش برم

خواهر منم فوق العاده است. ینی نمیرو هم درست میکنه خوشمزست دیگ چ برسه ب غذاهای دیگش

2706