2733
2734
عنوان

مادرشوهرم شوهرمو علیه من پر میکنه!

| مشاهده متن کامل بحث + 326 بازدید | 38 پست
مقصر شوهرته تامام..اگه چند بار مادرش دخالت میکنه تو زنگ میزنه شوهرت شوهرت یکی دوبار بگه من حوصله بحث ...

شوهرم گاهی جواب میدع بعدش میگه مادرمه نمیتکنم بهش بی احترامی کنم نمیخوام اونا فکر کنن تو مقصری اگه سرش داد بزنم بگن زنش مقصره گفتم فکر کردی الان نمیگن

کلی اینکارو رکردم روزانه من ۱۰ بار از کنار اتفاقات میگذرم اما مگه ول میکنن نمیتونی جایی بری نمیتونی ...

خیلی صبر میخواد اما راه خودتو برو 

اونا هم ببینن بیتوجهی میکنی و راه اونا رو انجام نمیدی به مرور خفه میشن 

دختر گرانبها یه پی دی اف داره در مورد رفتار با خانواده شوهر بخون و عمل کن برا من که طبق اون پیش رفتم خیلی مفید بوده

لطفا لایک نکنید ممنونم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جمله دومت افتخار نیست. ضعفه. تو که ریشه مشکل رو میدونی راحت میتونی حلش کنی. مستقیم حمله نکن.

مثلا وقتی میگه بچه غلت نمیزنه؛ تو هم بگو وای آره. نکنه مشکلی داره. باید ببریمش پیش دکتر. به یکی هم رضایت نده. اولی، دومی، سومی، بذار همه با تمسخر و توهین و... بهش بگن. باز کوتاه نیا، ببرش کالا پزشکی. بگو تو که اطلاعات نداری حتما یه چیزی هست که به دلت افتاده. کاری کن خودش بگه مادرم گفته بعد بازم بگو اون تجربه داره حتما میدونه ببریمش فلان شهر میگن پزشکاش خوبن و... تا نگفته مادرم غلط کرد کوتاه نیا.

این یه مثال خلاصه شدسا. اگه دو سه بار توی شرایط مختلف به این نقطه برسونیش دفعه بعد خودش دیگه اصلا نمیذاره مادرش حرف بزنه.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
همشون اینطورین من حامله بودم مادرشوهرم اجازه مسافرت ب ما نمی‌داد میگف نرید بمونید خونه الان جاریم حا ...

وای بخدا از تفاوتا نگم که دلم خون میشه...واسه اون میوه پوست میکند بغلش میکرد لباس گرم خودشو بهش میداد من خونه ش خوابم برده بود حتی پتو روم ننداخت همش میگفت حاملگی همینا رو هپ داره واقعا خدا ازش نگذره یدجور قلبمو شکست 

2731
خیلی صبر میخواد اما راه خودتو برو  اونا هم ببینن بیتوجهی میکنی و راه اونا رو انجام نمیدی به مر ...

دلم خونه کاش بدونی چقد سرم اوردا چقد اذیتم کرده همش میخوام دوری کنم نمیشه 

شوهرم گاهی جواب میدع بعدش میگه مادرمه نمیتکنم بهش بی احترامی کنم نمیخوام اونا فکر کنن تو مقصری اگه س ...

شوهرت درست میگه حق باشه 

تو داری پرش میکنی الان شوهرت سمت تو هه به مرور ازت فاصله میگیره و دیگه حتی اونم نخواهی داشت 

سیاست که خواستی همینه فقط خودت مشکلاتو حل کنی و  فاصله بگیر بیتفاوت باش  و اونا رو به جون هم ننداز 

لطفا لایک نکنید ممنونم .

منم کلی تجربه دارم .کلا عروسا تو خانواده شوهر یه عمر پیر میشن با این حرف و حدیثا 

دیگه راهیه که باید بری اما درکنارش یاد بگیری چطور مدیریت کنی 

دیگران سنگ پرت میکنن یا ما جلوی سنگ هاشون وایمیسیم و زخمی میشیم و یا جاخالی میدیم و میزاریم زیرپامون بزرگتر شیم و بالا بریم  تا سنگ اونا به ما نخوره

لطفا لایک نکنید ممنونم .

چرا با شوهرت بحث میکنی به مادر شوهرت اهمیت نده به حرفاش به کاراش اصلا نشون بده ک برات مهم نیست و ارامش خودتو حفظ کن با شوهرتدعوا راه ننداز هرچی گفت با ارامش جوابشو بده بگو بچه من سه ماهشه معلومه ک غلت نمیزنه وقتی دعوا کنی سر حرفای مادرش الکی حساس میشه سر مادرش و فک میکنه تقصیر تو

هیج بحثی رو کش نده و کلا بیخیال صحبتاش شو

خدا مادرشوهرتو لعنت کنه

ایراد شوهرت اینه که دهن بینه متاسفانه عوض بشو هم نیست من ۸ سال تموم نمونه شو  داشتم  مادر ...

دقیقا دهن بینه سری پیش گفت بریم مسافرت منم گفام بچه داریم بیا تنها بریم خودمونیم و خودمون بدون منت هرجا بخوایم میریم هرچی بخوایم میخوریم به کسیم نگو میخوایم یریم میبینم رفته به داداشش گفته اونم گفته الا و بلا با ما بیاین منم گفتم دیگه پامو نمیزارم وقتی راحتی زنت برات مهم نیست هربار سقر رفتیم کوفتمون کردن میخوای چیزی بخری همش عجله عجله بریم بریم تا میبینن از چیزی خوشت اومده سریع ازش میخرن 

درنهایتم بدون اونی که دیگران رو اذیت میکنه جواب کارهای بدشو میبینه 

من دیدم هرچی مادرشوهرم سرم اورد همونا سر دخترش نور چشمش اومد و خودش بابتش افسرده شد 

لطفا لایک نکنید ممنونم .
چرا با شوهرت بحث میکنی به مادر شوهرت اهمیت نده به حرفاش به کاراش اصلا نشون بده ک برات مهم نیست و ارا ...

من همش کوتاه میام ولی هروزمون همینه هربار میگه چرا اقو اقو نمیکنه میگم عزیزم فعلا کوچیکه و از خودش صدا در میاره همه بچه ها اینو نمیگن دو دقیقه بعد میگه انگار سرش خوب فرم نگرفته تو کوتاهی کردی 

سر شیر خشکم نگم چیکارم کرد لینقد اشکمو دراوردن به حد جنون رسیدم که دیگه با یه تذکر تمومش کردم 

اخه یه مرد از این چیزا چ میدونه بخد وقتی نستی تو زندگیمون بهترینا رو داریم کنار هم خوشحالیم میگیم میخندیم ولی کافیه زنگ بزنه زندگیمونو بهم میزنه 

دقیقا دهن بینه سری پیش گفت بریم مسافرت منم گفام بچه داریم بیا تنها بریم خودمونیم و خودمون بدون منت ه ...

شما با شوهرت میتونی تصمیم بگیری که با برادرشوهرت برید یا ترید ولی لازم نیست ریز جزییات رو به شوهرت بکی که چرا با اونا نمیخوای بری 

حتی اگر پرسید بگو من مسافترت تنهایی عاشقانه دوست دارم تو جمع راحت نیستم اونا برن به سلامت 

چون هرچی باشه داداششه و ممکنه ناراحت بشه با این حرفا 

هروقت هم خودتون میخواین برید به کسی نگو روز اخرربه بقیه خبر بدین 

داداش اون هم یه پیشناهددمیده یه تعارفه مجبور که نمیکنه 

این خودتو وشوهرتتید باید تصمیم گیری درست رو یاد بگیرین و شوهرت یاد بگیره اولویت اصلیش تو تصمیم گیری شما باشه 

لطفا لایک نکنید ممنونم .
درنهایتم بدون اونی که دیگران رو اذیت میکنه جواب کارهای بدشو میبینه  من دیدم هرچی مادرشوهرم سرم ...

اتفاقا خیلی بین دختر من و پسر جاریم فرق گذاشت خیلی ناراحتم کرد دخترش باردار نیمشه قرار شد کیستاشو عمل کنه مادرشوهرمم بود گفتم حتما بعدش اقدام کن واسه پسرزایی مث من نشی بخاطر نعمتی که خدا بهت داده دلتو بشکنن خواهرشوهرم متوجه شد گفت عزیزم چرا اینجوری میگی دختر به این ماهی کاش منم یه دختر میداشتم مادرشوهرم سرشو انداخت پایین 

2706