2752
2734
عنوان

اطلاعات راجع به hpv

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 54 پست
اصلا 7 سال پیش انقد کسی زیگیل زیگیل نمی‌کرد. الانه که فقط ترس میندازن توی جون ملت. من شنیدم بعضیا م ...

اینا دروغه فقط از راه تماس جنسی منتقل میشه و این که الان زیاد شده به لطف اوپن مایند شدن ملته که روابط خارج از چارچوب ازدواج رو جایز میدونن و چند پارتنر جنسی دارن.

آسوده خاطرم... که تو در خاطر منی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی من مثل خودت بودم منتهی ب لطف خانواده کم مغزم ک نزاشتن گوشی داشته باشم در مجردی تا بدونم چی ب چی ...

عزیزم

انشالله که درمان میشه 

اگر قبل ازدواج ازمایش بگیری چی ؟ 

ببخسید اینو میمرسم اگر دوست نداشتی نگو شوهرتون قبله شما رابطه جنسی داشتن ؟ یا از راه های دیگه منتقل شده؟

نه عزیز دل. تا وقتی سیستم ایمنی قوی باشه این ویروس نمیتونه فعال بشه و چه بسا وارد بدن شما شده و بعد ...

اتفاقا شوهرم یه دونه هم روی آلتش داره. ولی درکل اینا میگن هر زیگیلی روی کشاله ران و آلته میشه زیگیل تناسلی. اصلا قبول ندارن زیگیل معمولی اونجاها بزنه. همه هم سرطان‌زا. کلا میخوان ملتو بخوابونن توی گور خاک بریزن سرشون😂

2731
اصلا 7 سال پیش انقد کسی زیگیل زیگیل نمی‌کرد. الانه که فقط ترس میندازن توی جون ملت. من شنیدم بعضیا م ...

کاش واقعا نگران کننده نباشه ادم چی میدونه با کی ازدواج میکنه طرف نمیادبگه مریضی داشته یا نه 

اتفاقا شوهرم یه دونه هم روی آلتش داره. ولی درکل اینا میگن هر زیگیلی روی کشاله ران و آلته میشه زیگیل ...

خب الان سالهاست که تغییری نکرده؟ یعنی بیشتر نشده؟ از بچگی داشته؟

اینا دروغه فقط از راه تماس جنسی منتقل میشه و این که الان زیاد شده به لطف اوپن مایند شدن ملته که رواب ...

دقیقا

مثل ایدز

اینم بگم مدل‌های زیگیل تناسلی خیلی زیاده که اگه درست یادم باشه فقط 3 مدلش می‌تونه باعث بیماری‌های شدیدتر بشه. ولی به خدا چنان وحشت انداختن توی جون ملت که نگو. 

درسته امار هپاتیت و ایدز بالا رفته  اما مگه با دستکش نمیشه کار کرد ؟؟؟؟؟؟؟

من وسواس گرفتم چون برا ابرو هم از تیغ استفاده میکنی میگم نکنه یه جا تیغ دستکشو ببره 😐🤦‍♀️

چقدر خوبه 😊خداروشکر باز راه پیشگیری هست کاش همرو مجبور کنن برن واکسن بزنن 

البته واکسن هم فقط از ادن تایپهای خطرناک که منجر به سرطان میشه جلوگیری میکنه جلوی تایپهای بی خطر رو نمیگیره

تنها راهش اینه که قبل ازدواج رابطه جنسی با کسی نداشته باشن .

من وسواس گرفتم چون برا ابرو هم از تیغ استفاده میکنی میگم نکنه یه جا تیغ دستکشو ببره 😐🤦‍♀️

هپاتیت و ایدز اینقدر شایع نیست که زیگیل هست نگران نباش

البته واکسن هم فقط از ادن تایپهای خطرناک که منجر به سرطان میشه جلوگیری میکنه جلوی تایپهای بی خطر رو ...

ارتباط ندارم هیچ دوست پسرم ندارم 

من نگرانیم برا ازدواجه اگه کامنتا رو نگا کنید یه نفر نوشته شوهرم داشته و منم گرفتم 

کاش قبل ازدواج اجبار کنن برا ازمایش ایدزو اینا چون الان خیلی این روابط زیاد شده 

2706