2752
2734
عنوان

میخواد تولد بچمو تو خونه مامانش بگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 920 بازدید | 42 پست
دعوت نمیکنه میگه دوست ندارم برای بچم تولد بگیرم  که مردم تو خرج بیوفتن

پس چرا میبره خونه مامانش تولده ک باز.توهم اخم کن

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بگو هر کی کادو اورد تو هم تو مناسبتای دیگه جبران کن

چطور خونه مادرش بگیره کسی تو خرج نمیفته، خونه خودتون مردم تو خرج میفتن؟؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2731

دعوتشون کن برای شام

بعد شام کیک و جشن

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                          لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هامو رو چک کنم.

خب پس فقط میخواد کیک خورده باشن خونه خودت بگیر یه سهم ببر خونه پدر شوهرت یه سهم خونه مامانت

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .

اگه بلدی همسرتون راضی کنی یک تولد خودمونی بین خودت وهمسرت باشه بهتره مثلاً بجای کیک اینا یک شهربازی ببرین یک کیکم خودت درست کن  به بچه بیشتر خوش میگذره

خورشیدام خدایا بازم شکرت
2706