2733
2734
عنوان

ترخدا میرین برای خرید لباس اذیت نکنید🥲😭😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1263 بازدید | 58 پست

من موندم با چه حوصله ای لباس مجلسی رو میرن فقط برای عکس پرو میکنن اونوقت من خودم قصد خرید داشتم فروشنده کل لباسا رو ردیف کرده بود بپوشم خیلی خونگرم و مشتری مدار بود من از بس بی حوصله ام گریه ام گرفته بود که ای خدا کی میخواد شلوار و بلوزش دربیاره اینارو بپوشه هی میگفتم بسه همین خوبه هی میگفت نه اینم امتحان کن بلکه از اون بهتر بود آخرم دوتا خریدم😂 اصلا پرو کردن برای من جهنمه تا حد امکان سعی میکنم از روی سایز لباس بخرم

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فداتشم

وای دوستم مزون لباس عروس داشت.‌یه چیزهایی تعریف میکرد که ما رسما عق می‌زدیم. فک کن یه دختر جوون که تازه میخواد ازدواج کنه اینقدر کت و کثیف باشه که بعد رفتنش ببینی جلوی دکلته لباس عروس سیاه شده. دیگه لوازم آرایش رو نگم که خدا رو شکر الان بیشتر مزون عروس ها میگم اول کامل پاک کنین بعدش پرو کنید

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
چند تا عکس لباس مجلسی دخترونه بذار لطفا

عزیزم میترسم شناسایی شم

یه مدل بگو عکس بگیرم بزارم

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗

یاد خواهرم افتادم میگفت با خواهرشوهرم رفتیم خرید عقد براش ،اومد لباس پرو کنه دیدم این خیلی وقت شیو نکرده بودند عرق میداد از همه بدتر رکابی داداششم پوشیده بود جالب ترشاینجاست از طرف پسر جاری برای خرید همراه اومده بود

من موندم با چه حوصله ای لباس مجلسی رو میرن فقط برای عکس پرو میکنن اونوقت من خودم قصد خرید داشتم فروش ...

کاش همه مثل شما بودن عزیززم

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗

لباس می پوشن که عکس بگیرن برا دوس پسراشون 

یا خدا اینا کین دیگه 

حق باشماست کاملا و خیلی هم اخلاق مداری 

من رفتم تهران مزونی که قبلا  خالم اینا خرید می کردم برای مراسم های خاص 

اتفاقا من هر سری میرم به قصد لباس علاوه بر شیو کامل از مام استفاده می کنم تازه  یه تاپ دیگه هم همراه خودم میبرم که اگه عرق کردم یه درصد عوض کنم 

یا دستمال مرطوب 

اون روز هم چون قرار بود پیاده روی کنم لباس ساده و راحت پوشیده بودم راحت بگردم 

بعد وارد که شدم قیافه گرفتنا رو که هیچی 

لباس پسند کردم بعد از چند مرتبه صدا کردن که اومدن 

اجازه پرو نمی دادن. می گفتن اگه پرو کردین باید بخرید😐😐😐 

انقدر شک شدم همون دوبی و پاریس که رفته بودم بهترین شعب برند ها هم این رفتار رو نمی کردن و اجازه پرو ندن 

من اول شکه شدم و تو شوک بودم تا همسرم رسید جلوی مزون و ماشینشو دید می خواست خودشو تیکه تیکه کنه 

هی قربون صذقع و فلان منم لباس  اویز کردم توی رگال و بدون هیچ حرفی با اخم دست همسرمو گرفتم و رفتیم بیرون خیلی جلوی خودمو گرفتم هر چی از دهنم در میاد بارشون نکنم چنان با تحقیر نگاه کرد به لباسا مثلا منظورش لین بود به بودجه شما نمی خوره این لباسا و.... مشتری مداری افتضاح 

عزیزم شهرما بهت میگن میتونی ده بارهم پرو کنی ولی حتما باید یه لباس مجلسی ازمون بخری

البته یجا فقط اینجوره

هرچندمنکه سایزم گیرمیاد ولی بعضیا هرلباسی سایز ومورد پسندشون نباشه

یاد خواهرم افتادم میگفت با خواهرشوهرم رفتیم خرید عقد براش ،اومد لباس پرو کنه دیدم این خیلی وقت شیو ن ...

احتمالا خواهر شوهره مشتری ما بوده😭😂😂😂😂

2706