2733
2734
خب تو کی هستی ک بات خوب صحبت کنم.چرت نگو مجددا بای

تو‌پیگیر من هستی دوزاری اصلا مخاطب من مگه تو بودی ریپلای می‌زنی از بابای دریوزه ات حرف می‌زنی 

یه بار دیگه ریپلای بزنی هرچی لایقته حواله ات میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب مشکل اینه نمیدونم چی می خوام یا از کجا شروع کنم یا چه کاری شغلی خوبه

برنامه نویسی 

دیجیتال مارکتینگ

ادمینی 

شیرینی پزی 

آشپزی 

لاینای زیبایی 

آموزشی 

بگرد ببین روحیت ب کدوم نزدیکه برو تو دلش 

من خودم ۵ماهه ناخنکار شدم دریغ از ۱۰ تا مشتری شاید رو هم ۷ تا مشتری داشتم ولی خب ناامید نیستم و کم نیوردم 

فکر اینم چجوری کارمو گسترش بدم 

همه کاراهم خیلی زود ب درآمد نمیرسن اگه بیزینس خودت باشه خاک خوری  داره 

برنامه نویسی  دیجیتال مارکتینگ ادمینی  شیرینی پزی  آشپزی  لاینای زیبایی&nbs ...

من کراتین و پاکسازی کار می کردم ولی چون محل مون کوچیک بود نمی صرفید حالا همون پول ناچیز هم باید درصد میدادم الان تو فکرشم یا برم بالا شهر کار کنم یا هم کلا بی خیال شم برم دنبال یه کار دیگه

2731
من کراتین و پاکسازی کار می کردم ولی چون محل مون کوچیک بود نمی صرفید حالا همون پول ناچیز هم باید درصد ...

بیخیال ک نشو بهرحال تایم و پول گذاشتی ب سرانجام برسون 

برو محلای بالا 

من تو محلمون کلی ناخنکار هست 

فعلا اینجا میخوام کار کنم بعد ی مدت برم بالاها 

منم همینم  تو‌۳ماه ۶ت اجاره دادم فعلا تصمیم دارم تو خونه کار کنم تا یکم مشتری جذب کنم بعد برم ...

من که تصمیم گرفتم میرم بالا شهر پول اونجا ها هس اینجا بعد از قرنی یه کم به خودشون میرسن

نامزدم کار ماشین  نمایشگاه داره دوستم یوتیوبر و بلاگر  مربی کاشت ناخنم ماهی دوتا ...

میگم من یه سوال برام پیش اومده تاپیکاتو خوندم

چجوری این کیسای خفن و پولدارو پیدا میکنی؟اخه نوشتی خودت خانواده پولداری نداری ولی با کسی ک نمایشگاه داره و کلینیک داری میری تو رابطه

لطفا بگو چجوری؟؟

من هرکی به تورم میخوره از خودم بدبخت تره

میگم من یه سوال برام پیش اومده تاپیکاتو خوندم چجوری این کیسای خفن و پولدارو پیدا میکنی؟اخه نوشتی خو ...

خانواده پولداری ندارم ولی بخاطر شاغل بودنم اوضاع خودم خوبه 

من کسیو پیدا نمیکنم واقعا خودشون میان سمتم 

ولی خب اعتماد ب نفسم بالاس خودمو لایق میدونم 

تلاش کرده هرادم موفق رو دیدم واقعا تلاش کرده پسرعمه خودم قید خیلی از مهمونی ها وعروسی هارو حتی عمه ام بخاطرش میزد ک درسش بخونه الان ی نخبه است ی ادم باشعور باشخصیت توسن کم داره با پروژه هایی ک انجام میده زمین میخره سرمایه گذاری میکنه بااینکه تازه ۲۵سالشه 

خوب مشکل اینه نمیدونم چی می خوام یا از کجا شروع کنم یا چه کاری شغلی خوبه

اول باید به علایق خودتون نگاه کنید 

مطمننن یه سری شغل ها یا ....هستن که بهش علاقه دارین و بنظر خودتون میتونین توش موفق بشین 

فقط باید شروع کرد 

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق موسیقی  _فیلم _طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم .          ( یه دنیای پر از آرامش ...☘️)                                            سوالی بود در خدمتم در حد توان راهنمایی میکنم .                
موفق باشد و پرخیر و برکت

خیلی ممنونم 😊☘️🙏

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق موسیقی  _فیلم _طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم .          ( یه دنیای پر از آرامش ...☘️)                                            سوالی بود در خدمتم در حد توان راهنمایی میکنم .                
2706