2733
2734
عنوان

از استرس کنکور دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1283 بازدید | 150 پست
ان شالله موفق باشی 

قربونت همچنین

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
اره  من میخوام تو شناسنامم گزینه هامو بزنم جواب اومد درصد بگیرم ب مشاورم گفتم میگ کاری نکن تو ...

من ک یادم می مونه هرچی حل کنم ولی تا چک کنم درستن یا نه فک کنم چند بار سکته کنم

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

😍😍 الهی  موفق باشی عزیزم  خوش خبر باشی

مرسی قشنگم 😍😍😍

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
من ک یادم می مونه هرچی حل کنم ولی تا چک کنم درستن یا نه فک کنم چند بار سکته کنم

اره دیقا میمیرمو زنده میشم 

هنو میشم مات خندت.. دوپامین ینی دستات لای دستم...             https://abzarek.ir/service-p/msg/1785741 درد دلتو بگو..
دقیقا😂😂 برا پنجشنبه شب برنامه دارم همتونو تگ میکنم مکن ای صبح طلوع🤣

به به..وای پنجشنبه شب از استرس تجزیه میشیم

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)
اره دیقا میمیرمو زنده میشم 

همش تو ذهنمه نکنه همه رو منفی بزنم 

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
نه اصلا خوب نیست باید 70 80 میزدم از ازمون ماز و قلم راحت تر بود اخه 

اینم درنظر بگیر حالت خوب نبود دیگه

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)
همش تو ذهنمه نکنه همه رو منفی بزنم 

دقیقا خل شدم شبا روز کنکورو خواب میبینم 

امروز شیش صب پاشدم تو خنه مثه ارواحا را میرم 

هنو میشم مات خندت.. دوپامین ینی دستات لای دستم...             https://abzarek.ir/service-p/msg/1785741 درد دلتو بگو..
تو منی یا من توعم😂😂 فک کنم تا جمعه بشه باید ببرنم تیمارستان😂

من اونقد الکی میخندم مامانم میگه بچه از دست رفت😭😂

ابر میبارد و من میشوم از یار جدا🌧️…                                      کاربری دست دونفره :)
2706