2752
2734
ببین چه خوب و طبیعیه منم آدرس گرفتم می‌خوام برم ببینم چجوریاس

چه کارش تمیز و خوبه 

می‌دونی اینایی که کم میگیرن معمولا موادشون فی نیست 

مواد فی خیلی گرونه 

و اگر استفاده نکنن بعد از یه مدت ابرو به سایه تبدیل میشه پخش رنگ و قرمزی ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وای خانوما نکنید اینکارو با خودتون از دو کیلومتری برق میزنه و تو ذوق مثل یه تیکه مقوا مشکی  خی ...

اون اولاش اینجوریه 

بعدش خوب میشه فکر کنم

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀

خیلی خوب شدم. چون سفیدم و بور. ابروهام هم کم پشت بود. رنگ قهوه ای واسم کار کرد عین ابروم. خیلی هم کلفت نکرد. رو خود هاله ابرو جلو رفت. صورتم کلی رنگ و رو گرفت. خشن و پررنگ هم نشده. خشن و پررنگ مال کاشت شدنه. ابروها فرفری و خشن و سیاه میشه. رو همون کادر ابرو بزنی و خیلی خارج نشه، چیزی نیست که بهت نیاد. همون ابروی خدادادی میشه، فقط تمیز تر و شکیل تر

چه کارش تمیز و خوبه  می‌دونی اینایی که کم میگیرن معمولا موادشون فی نیست  مواد فی خیلی گر ...

نمی‌دونم راستش 

آخه یه جا دیگه خاله های دوستم دوساله رفتن میکرو کردن هنوز همون جور هست اون الان ۱۶۰۰ میگیره 

ولی دوست خودم رفت یه آرایشگر معروف براش زد بعد دو هفته پخش شد

میگن به پوست طرف هم بستگی داره

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
2706