2733
2734
عنوان

فردا برای همیشه میرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 954 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما به خونوادت وابسته هستی بخاطر همین تو شهر غریب نمیتونی زندگی کنی من اصلا وابسته نیستم و سالهاست د ...

من ۱۰ ۱۲ ساله دارم اینجا تنها زندگی میکنم پس فکر کنم همچین وابسته هم نباشم.

این چند سال اخیر هم به شدت فشار زندگی روی دوشمه و تنهایی با یک بچه واقعا کم آوردم.

همیشه هم یک تنه توی مشکلات غوطه ور شدن خوب نیست.

گاهی لازمه آدم زندگیشو به اشتراک بگذاره تا بقیه هم کمک بدن و باری از روی دوشش بردارن

من ۱۰ ۱۲ ساله دارم اینجا تنها زندگی میکنم پس فکر کنم همچین وابسته هم نباشم. این چند سال اخیر هم به ...

دقیقا. بنظرم شهر غریب وقتی بچه دار میشی زندگی سخت تره. آدم دوست داره بچش با بچه فامیلش بازی کنه. دو ساعت بذاره پیش کسی. یا دست بچشو بگیره سر شب بره خونه باش.

شما به خونوادت وابسته هستی بخاطر همین تو شهر غریب نمیتونی زندگی کنی من اصلا وابسته نیستم و سالهاست د ...

طبیعی هست که آدم به خانوادش وابسته باشه.

هر آدمی یک ریشه‌ای داره و نزدیک بودن به اون ریشه بهش قوت قلب میبخشه.

هرچند تایپ شخصیتی آدم‌ها رو این موضوع خیلی موثره.

بعلاوه رفتار خانواده هم مهمه که از اول حامی باشن یا طرد کننده.

شما با این نوع روحیه خیلی راحت میتونین مهاجرت کنین این یه نقطه قوته برا ی مهاجرت 🤌

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
دقیقا. بنظرم شهر غریب وقتی بچه دار میشی زندگی سخت تره. آدم دوست داره بچش با بچه فامیلش بازی کنه. دو ...

من هم دیگه کم اوردم واقعا...هربار تو مشکلات و مریضی ها یا تنها بودم یا بچه رو دادم دست همسایه!!

اخه مگه من بی کس و کارم؟

تهرانم خونه دارم زندگی دارم...ولی میدونم لااقل اگه ساعت۴ بچم تب کرد شوهرم نبود بابام هست!