2733
2734
عنوان

♡یک صفحه قرآن بخوانیم♡

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 101 پست

خدا تو‌ قرآن میگه "وَ تُعِزُّ مَنْ تَشاءُ وَ تُذِلُّ مَنْ تَشاءُ"

یعنی عزت و ذلت تو دست منه.  

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....
سلام دوستان خوبم به تاپیک نور خوش آمدید 💚  @23n   @دیماهیییی   @عروسکی2 ...

سلام ممنون ان شاءالله ک خدا فرزند صالحی نصیبشون کنه و همچنین ب تمام بی اولادها و مشکلات همه رو حل و اسون کنه🤲🏻🤲🏻❤

کاش بشه منم ی روز بیام بگم بهش رسیدم بالخره شد🙃       دعا میکنی بهش برسم🥺۶_400/5ـ  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان خوبم به تاپیک نور خوش آمدید 💚  @طلایی_متمایل_بنفش   @beauti3_   ...

سلام گلم. خوندم

حاجت روا باشید

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۱                               ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
2731
سلام دوستان خوبم به تاپیک نور خوش آمدید 💚  @مائده6525221   @anabelkatanchi   ...

سلام عزیزم 

خوندم خواهر جان با معنی 

حاجت روا و دلشاد باشین عزیز دل 

ان شاء الله دامن این دوست عزیز و همه منتظرا سبز بشه بزودی 

۱۴ بار سوره حمد خوندم به نیت حاجت روایی شما و این خواهر عزیزم 🤲❤

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم❤

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ❤

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌹

هر آنچه در ذهن ما میگذره تو کلام ما و رفتار ما نمود پیدا میکنه👈اگر دل سیاه هست زندگی تلخ هست👈اگر مشکلی تو زندگی هست 👈درون انسانهاست تو ذهن و قلب و رفتار ها 👈هر چه برای دیگران بخواهی برای خودت اتفاق میفته 👈زمین عجیب گرده 🤞❤❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
سلام دوستان خوبم به تاپیک نور خوش آمدید 💚  @بانویتابستون۷۱   @شهریورهفتاد   ...

سلام عزیزم صبح بخیر.تلاوت شد ایه  های قران.ممنون بابت زحمتی که هرروزمیکشی الهی همیشه دلت شاد وقلبت پرازارامش باشه .به نیت دوست عزیزمون 5مرتبه سوره حمدوصدصلوات میفرستم الهی به زودی زوددامنش سبزشهه

واسه جاری شدن اشک شوقم وبراورده شدن حاجتم لطف کنیدیه صلوات بفرستید
سلام دوستان خوبم به تاپیک نور خوش آمدید 💚  @نور_آینده   @شیداr   @سمیه_12 ...

هرخوندم گلم 

هم سوره ها و هم برای دوستمون 🙏🌹

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
سلام دوستان خوبم به تاپیک نور خوش آمدید 💚  @بانویتابستون۷۱   @شهریورهفتاد   ...

سلام خواهر عزیزم روزتون بخیر خیلی ممنون 

در پناه خدا و قرآن باشید 💖🙏

هفت مرتبه صلوات و حمد می خونم ان‌ شاءالله دوستمون حاجتروا و دلشاد بشن 🤲

رَبِّ هَبْ لی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً اِنَّکَ سَمیعُ الدُّعاء         اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم 
قبول حق 🤲🏻 حاجتروا 💚  الهی آبروتون حفظ بشه، الهی با همسرتون آشتی کنید و در کنارهم خوشبخت بش ...

ممنونم دوست خوش قلبم  انشالله با دعای شما و دوستای گلم منم حاجت روا میشم حتمن..خدا به خاطر پاکی دلت هرچی میخای بهت بده💚

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  
سلام دوستان خوبم به تاپیک نور خوش آمدید 💚  @یونسیه   @__banooo2__   @heyra ...

سلام عزیزم ممنونم خدا خیرت بده 💚🌱

خوندم عزیزم ان شاءالله دامنشون سبز بشه بحق امام حسین (ع)⁦🤲🏻⁩⁦❤️⁩

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚🌱                                       ⁦⁦❤️⁩🌸😍 تاپیک‌صلوات‌برا‌امام‌زمان ⁦❤️⁩🌸😍

سلام🌸

روزتون بخیر قرائت شد .خدا قبول کنه خواهر گلم دیدگانتون ب آیات الهی روشن و حاجت روا بشین ان شالله🤲

و همچنین خواهر عزیز @ماهلیناممممممم   جان هر چ زودتر بحق خانم فاطمه زهرا دامنشون سبز بشه🌱و خدا یه فرزند سالم و صالح براشون هدیه بدن💖 براشون حمد و صلوات و آیت الکرسی خوندم

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
سلام🌸 روزتون بخیر قرائت شد .خدا قبول کنه خواهر گلم دیدگانتون ب آیات الهی روشن و حاجت روا بشین ان ش ...

عزیزم حمد و صلوات برات خوندم (امضات)،❤ ان‌شاالله به حق حضرت فاطمه زهرا (س) حاجت روا بشی گلم🤲

یه صلوات واسه حاجت رواییم میفرستی 🌹
عزیزم حمد و صلوات برات خوندم (امضات)،❤ ان‌شاالله به حق حضرت فاطمه زهرا (س) حاجت روا بشی گلم🤲

سلام قشنگم ..ممنون از لطفت و دعااای قشنگت عاقبت بخیر و حاجت روابشی گلم ..ان شالله آقا اباعبدالحسین حاجت رواتون کنن .ب شرط لیاقت زیارت عاشورا ب یادتونم

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
2706