2733
2734
عنوان

نگاه این پسر فامیلمون چه معنی میده

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 38 پست
🤣🤣🤣🤣نه بابا نزدیکم میشه احساس میکنم حس خوشمزه بازیش گل میکنه

ی بار ک‌نگات کرد توام نگاش کن . نگاهت رو تغییر نده فقط خیره شو بهشش. یا میخنده . یا نگاهش رو میبره ی وره دیگه . یا ول میکنه . ولی اینجوری معلوم میشه. اگه خندید ک تو نمیخوایش خیلی پوکر فیس نگاش کن . اگرم صورتش رو ی ورده دیگه کرد و باز برگشت نگات کرد یعنی کراشه روت . اگرم گفت هان چیه نگاه میکنی . بگو مدل چشامه . سمت شما افتاده ؟؟؟!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ی بار ک‌نگات کرد توام نگاش کن . نگاهت رو تغییر نده فقط خیره شو بهشش. یا میخنده . یا نگاهش رو میبره ی ...

چه استاددد

حالا اگه نگات کرد تو هم نگاهش کردیوو اون همچنان نگاه می‌کرد  ولی خودت مجبور شدی قطع نگاه کنی این چیه؟

کرم داره جدیش نگیر ، پا بدی ، چون بچه فامیله بعدا رسوات میکنه 

اگرم محل ندی اگر حسش جدی باشه بیخیالت نمشه . اما اگر با بی محلیت بیخیال شد که حسش کلا معمولی بوده . در کل جلوی پسر فامیل باید سفت باشی چون همیشه اولین کسایی ک حرف در میارن واسه ادم همینان

2706