2752
2734

پیش بینی امتحان شبه نهایی فردا😏😎: 

🔴 ازمون فارسی فردا دهم و یازدهم بیشترین سوالا تک پخشی و جوابی هست!!! 

🔴 آزمون فردا دهم ۸ نمره از قلمر فکری داره امشب تمرکز کنید روش!!

🔴امتحان فارسی دهم فردا ۱۷ تا ۰/۵ نمره و  ۲۵ تا سوال ۰/۲۵ داره!!! 

#خبرفوری

طبق بخشنامه آموزش و پرورش در قسمت قلمرو فکری لازم به نوشتن معنای ظاهری ابیات و عبارات نیست؛ بلکه در جواب سوالات نوشتن معانی چند کلمه کلیدی و رساندن مفهوم پیام کافی می‌باشد و بارم کامل لحاظ می‌شود به همین سبب، نیاز نیست که بیت به بیت یا سطر به سطر معنا کنید!!!

ما را حوصله‌ی خریدن نقاب نبود؛ خوشا آنان که خریدند و عزیزند 🩵باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔❌ 
بزار بزارن نمره مستمر کیلویی چنده اصلش نهایی و کنکوره ببین منو به عنوان یه تجربه دیده بهت میگم من ا ...

بخدا دقیقا منم این چند روزه اینقدر برای زیست و عربی و ریاضی استرس کشیدن خیلیم خوب ندادم میگم دیگه بیخیال برای این واقعا خواب مهمتره 

🦋جان مادرتون لایک نکنییییییییییییییییید تا وقتی که خودم بخوام مرسییییی🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پیش بینی امتحان شبه نهایی فردا😏😎:  🔴 ازمون فارسی فردا دهم و یازدهم بیشترین سوالا تک پخشی ...

تک بخشی یعنی چی؟؟

بخدا دقیقا منم این چند روزه اینقدر برای زیست و عربی و ریاضی استرس کشیدن خیلیم خوب ندادم میگم دیگه بی ...

برو بخواب ولی جدی شروع کن از فردا واسه نهایی ها بخون چون اونا مستقیما رو کنمور تاثیر دارن

برو بخواب ولی جدی شروع کن از فردا واسه نهایی ها بخون چون اونا مستقیما رو کنمور تاثیر دارن

شروع کردم برای نهایی ها دوروزه بخاطر همین نرسیدم ادبیات بخونم

تک بخشی یعنی چی؟؟

نگاه این نمونه سوال یازدهم بنداز 

تک تک کلمات ، جداگانه بارم بندی شدن 

ما را حوصله‌ی خریدن نقاب نبود؛ خوشا آنان که خریدند و عزیزند 🩵باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔❌