2752
2734
اگ من همون سونو هم ک رفتم ساک خالی بود و جنینی دیده نشد وهسه همین نگرانم 

یکبار هم برو ایشالاه جاش پره

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تو بساز تو بسازی قشنگ تره میشه یه دعا کنی که صحیح و سالم نی نی مو بگیرم بغلم💋
مگه بچه مال گوسفندس

یعنی چی😐😐😐😐

الان اینهمه ادم گفتن با نمک با زنجیر با نخ سوزن یعنی بچشون مال اوناست؟😐😒😒😒😒

خب اینم ی روش تعیین جنسیت ب روش خونگی و قدیمیه ب نیت هرکی ک باز کنی درس در میاد باید نیت کنی 

ولی خواهشا قبل کامنت گذاشتن یکم فک کنید ببینید چی مینویسید؟

اصن چی میخوایید بگین 

ینی یچی مینویسید ک اول ادم بش برمیخوره 

بعد بیشتر میخونه ناراحتم میشه 

یکم ک دقت میکنه اصن نمیفهمه منظور چی بوده 

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یکبار هم برو ایشالاه جاش پره

انشالله برام دعا کنین 

البته دکتر همون موقع ام گفت ک طبیعیه و بعدها تشکیل میشه دیگ نمیدونم

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
یعنی چی😐😐😐😐 الان اینهمه ادم گفتن با نمک با زنجیر با نخ سوزن یعنی بچشون مال اوناست؟😐😒😒😒😒 خ ...

عزیزم اگه ناراحت شدی من معذرت میخوام واقعا منظوری نداشتم 

میخام یه جوری زندگی کنم انگار قراره فردا صبح بمیرم....
2731
یاخدا چه کاریه تحمل کنید تا معلوم شه اگه نمیتونین برین ازمایش ۹۸ درصد جنسیت راست میگن

ما چون پدرو مادرم همیشه واسه گوشتشون گوسفند میکشن 

یا خلاصه کسی قربونی میکنه میده ما پاک کنیم (چون مامانبزرگم تو پاک کردم کله گوسفند مهارت داره )  خلاصه ک هروقت باز کردیم کله بوده و ما فقط نیت کردیم 

هیچوقت اینجوری نبوده ک ب قصد بریم بخریم 

بعدم واسه پاک کردن کله پاچه اونو باید حتمااااا از وسط باز کنی اینجوری نیست ک صرفا فقط واسه تایین جتسیت بازش کنیم 

خلاصه میخوام بگم ماهم ادمای عجولی نیستیم 

هروقت وهسه کسی انجام دادیم سنگ مفت گنجشنگ مفت بوده 

مثلا واسه خواهرم پارسال بوده بابا بزرگم فوت شده بود و کله رو داده بودن ب ما ک پاک کنیم ماهم همونجور ک پاک میکردیم واسه خواهرم نیت کردیم پسر شد الانم بچش پسره