2733
2771

من خیلی بدبختی کشیدم توزندگیم و کارگری کردم الان دیگه اومدم دارم کار یاد میگیرم به مادرم گفتم دختر فلان کس رو میخوام گفت کارو بارت که راه بیفته میرم بهشون میگم اگه دوست داشتن از خداشون بود باشه حالا تعریف از خودم نباشه منم بدنیستم بعد دختره قراره سال دیگه کنکور بده و واس معلمی میخواد بخونه شایدم قبول نشه ولی خدایی من واسم هیچ فرقی نمیکنه که بشه یا نشه من واقعا دوستش دارم ولی میترسم برم بگم طرف کلاس بزاره یا که نمیدونم ولی در نظر دارم اگه مادرم رفت و قبول نکرد برم باهاش صحبت کنم ببینم این حرف خودش هست یا نه اگه حرف خودش بود دیگه بیخیالش میشم آخه دوست داشتن که زوری نمیشه دوست دارم دو طرفه باشه نمیدونم مادرم یکم تهه دلم رو خالی کرد 

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

امیدت به خدا باشه بهم برسید انشالله 

بروهئ لٛرستان چشم و چراغ ايران🦋یه صلوات بفرست به عشقم برسم ❤من شاید عالی نباشم اما حداقل ؛ فیک نیستم،زندگی‌‌دقیقاازهمان‌جایی‌شروع‌میشود،که یک نفر می‌خندد و خنده او با دیگران فرق دارد🤍یک عدد چال گونه دارم😉اهنگ نازی نازی امشب دلم مست توعه رو پیشنهاد میکنم گوش بدید💙🦋😂یک عدد دهه ۸۰تادی میگم ۸۰ اما ما از نسلی سخت بوجود آمده ایم از جنس زلزله سیل  تحریم اقتصاد کرونا و خیلی چیزای دیگه اما آرزوهامون قشنگه چون خدا قشنگ نوشته🦋💙بعد از خدا اصالتم را میپرستم اصالت مارا موزه ها فریاد می‌زند کوروش کبیر لُر بختیاری💙🦋

انشالله هرچی به صلاحتون هست همون بشه شما قدم اولو بردار توکلت ب خدا

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت

اگ‌ مادرت بگ یکم کلاس ک میزاره .ولی اگ خودتت باهاش وارد رابطه بشی صمیمی بشین  بهتره راحتر بهش میرسی ...انشالله ک مشکلت حل بشه ازدواج موفق داشته باشین 

سلام دوستای خوبم .شما ک داری امضای بنده رو میخونی میشه ازت خواهش کنم‌😥برای خوشبختیم برام صلوات بفرستی انشالله ک صد برابرش ب زندگی خودتت برگرده ....خدایاااا تنها امیدم تویی میدونم ک نا امید از درگاهت برنمیگردم ب وقتش جوابو خواهی داد 😊....من اینو تجربه کردم ب چشم دیدم  کسی ک خونه پدرش خوشبخته خونه همسرشم خوشبخت میشه کسی ک با با هزاران بدبختی تو خونه پدرش دست پنجه نرم میکنه خونه همسرشم صد برابر بدتر میشه ...خدا زورش ب کسی برسه دیگ تمومه 💔💔💔💔💔خدایااااا مصلحتوووو شکرررر

از من ب تو نصیحت هیچوقت هیچوقت حرف بزرگترتو زمین ننداز ب حرف مادرت گوش کن

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
2706