2752
2734
عنوان

عکس دستام که میگم کوچیک و زشته💔+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 129866 بازدید | 643 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برو یه وقت بگیر دکتر بی نوبت ویزیتت میکنن😂 ریپ هم دیگه نزن ک زجه هم بزنی جوابت نمیدم

تو رو چکار کنم ولی باشه برای تو هم یه وقت میگیرم

«چگونه می توان مُرد در حالی که هیچ کس زنده بودن شما را نمی فهمد» 
فکر نمیکردم یه روز تاپیک دست پربازدید شه

بدبختی من اینه اومدم درد دل کنم حرف بزنم همشم میگن واسه چی عکس دست رو پاک می کنی.کل خانوادم نی نی سایت دارن منم بار ها راجب دستام باهاشون حرف زدم اگه بیان عکس رو ببینن میان مابقی تاپیک های درد دلی که گذاشتمم می بینن.

بدبختی من اینه اومدم درد دل کنم حرف بزنم همشم میگن واسه چی عکس دست رو پاک می کنی.کل خانوادم نی نی سا ...

دیگه تو نینی سایت هم امنیت نداریم🦦

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
الان تو داری به خودت فشار میاری که بفهمونی کاشت حرامه؟ کسی که نخواد بفهمه نمیفهمه.نباید باهاشون اینق ...

نه چه فشاری 

«چگونه می توان مُرد در حالی که هیچ کس زنده بودن شما را نمی فهمد» 
2706