2733
2734
عنوان

کیا با ivf بچه دار شدن میشه بیاین یه لحظه؟😥

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 39 پست
بعد ی سوال دیگه شما جنین فریز شده دارین؟ ینی زمانی در اینده تمایل ب فرزند سوم داشتین باید چیکار بکن ...

نه من خودم نخواستم جنين برام نگهدارن

ميتوني خودت بخواي و هزينه سالانه شو بدي نگه ميدارن برات البته در صورتي كه تخمك زيادداسته باشي و اسپرم هم زياد باشه كه جنين زياد توليد كني

ما ٧ تا جنين خوب داشتيم كه ٣ تا رو انتقال دادن

بقيه رو نخواستيم

خدارو شكر صدهزار بار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مباركتون باشه خيلي هم عالي بله منم نگفتم كه قطعا و صددرصد گفتم تقريبا هميشه خدا براتون نگهداره

ممنونم عزیزم همچنین

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 9۵   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
عزیزم ینی دیگه شانس اینک فرزنددوم داشته باشی ندارین؟

چرا عزیزم میتونیم دوباره بریم برای ای وی اف

تخمک کشی بعد هم انتقال

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 9۵   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
من همسرم آزو اسپرم بود مادرزادی لوله انتقال اسپرم نداشت

خب چکار کردی الان بچه داری؟

1401/0۸/15 بدترین تاریخه برام تاریخی بود که قراربود انتقالم مثبت بشه باخودم گفتم مردادماهی میشه وای چقدرذوقشوکردم خابشودیدم بغلش کردم بوش کردم بوسیدمش وای چه حس شیرینی حتی خابشم شیرینه نشدکه بشه فقط چندساعت تو ایستگاه اتوبوس نشستم برای تنهایی و دل ناامیدم گریه کردم و برای همیشه پرونده بچه دار شدنم رو بوسیدم گذاشتم کنار منکه حسرت بدل موندم ولی انشاا... هیچکدوم از شماهایی که دارید آی وی اف میکنید ناامید از آزمایشگاه نیایید بیرون🙏🙏
خب چکار کردی الان بچه داری؟

بله آی وی اف کردم یه دختر دارم

بله آی وی اف کردم یه دختر دارم

چطور اسپرم گرفتن وقتی لوله تولید اسپرم نداشتن؟اهدایی گرفتی عزیزم؟منم همین مشکلو دارم

1401/0۸/15 بدترین تاریخه برام تاریخی بود که قراربود انتقالم مثبت بشه باخودم گفتم مردادماهی میشه وای چقدرذوقشوکردم خابشودیدم بغلش کردم بوش کردم بوسیدمش وای چه حس شیرینی حتی خابشم شیرینه نشدکه بشه فقط چندساعت تو ایستگاه اتوبوس نشستم برای تنهایی و دل ناامیدم گریه کردم و برای همیشه پرونده بچه دار شدنم رو بوسیدم گذاشتم کنار منکه حسرت بدل موندم ولی انشاا... هیچکدوم از شماهایی که دارید آی وی اف میکنید ناامید از آزمایشگاه نیایید بیرون🙏🙏
چطور اسپرم گرفتن وقتی لوله تولید اسپرم نداشتن؟اهدایی گرفتی عزیزم؟منم همین مشکلو دارم

نه عزیزم لوله انتقال اسپرم نداشت وگرنه اسپرم تولید میشد آزمایش هورمونی و همه چیش سالم بود از بیضه اسپرم گرفتن

نه عزیزم لوله انتقال اسپرم نداشت وگرنه اسپرم تولید میشد آزمایش هورمونی و همه چیش سالم بود از بیضه اس ...

خدا گل دخترتو حفظ کنه من همسرم بیوپسی شد و بازم چیزی پیدا نکردن الان واریکوسل گرید ۳ داره میگم واریکوسلو عمل کنه بنظرت اسپرم تولید میشه؟

خدا گل دخترتو حفظ کنه من همسرم بیوپسی شد و بازم چیزی پیدا نکردن الان واریکوسل گرید ۳ داره میگم واریک ...

کدوم مرکز میرید عزیزم؟

آره ممکنه 

دکتر چی میگه ؟

کدوم مرکز میرید عزیزم؟ آره ممکنه  دکتر چی میگه ؟

والا این که میگم مال ده سال پیشه دکتر بیوپسی هم کرد و چیزی نبود بمن گفتن دیگه دنبال بچه نباشید اما چند شب پیش دلش درد گرفت رفتیم آزمایش گفتن واریکوسل داری حالا من میگم شاید بخاطر واریکوسله اسپرم نداره همسرم میگه دکتر این همه آزمایشو اینا گرفت حتمن حالیش بوده از واریکوسله یا نه 

والا این که میگم مال ده سال پیشه دکتر بیوپسی هم کرد و چیزی نبود بمن گفتن دیگه دنبال بچه نباشید اما چ ...

تا جایی که من میدونم واریکوسل تعداد رو کم میکنه و با عمل تعداد اسپرم بیشتر میشه اگه آزواسپرمه فکر نکنم عمل واریکوسل تاثیری داشته باشه چون شوهر منم واریکوسل داشت به دکتر گفتیم نیازه عمل کنیم تا کیفیت اسپرم ها بهتر شه گفت نه تاثیری نداره.

عزیزم کاش دوباره برید پیگیری کنید 

تا جایی که من میدونم واریکوسل تعداد رو کم میکنه و با عمل تعداد اسپرم بیشتر میشه اگه آزواسپرمه فکر نک ...

نه دیگه ببین هرچیزی زمانی داره مثلن بچه بودیم دوچرخه حیلی دوسداشتیم اما الان که سنم بالاس خیلی علاقه ای بهش ندارم یا شایدم اسکیت و اینا ولی الان شور و شوقشو نداریم منم دقیقا الان همینم ۱۱سال زندگی کردم تا ۸سال بعدشم ذوق داشتم اما الان دیگه نمیتونم از پس بچه بربیام دیگه دلم نمیخادش اگه بیاد که خوبه اما نیومدنش هم تاثیری توی زندگیم نمیزاره ببین من الان به مرتبی و سکوت خونه عادت کردم دیگه چیزی اذیتم نمیکنه برای همینه که میگن همیشه دعا کنید تا ذوق چیزیو دارید خدا بهتون بده از ذوقش بگذره بود و نبودش فرقی نداره

2706