2733
2734
عنوان

اگه مامان و بابات چه کارایی نمیکردن تو الان آدم سالم تری بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7080 بازدید | 366 پست
اگه باهام دوست بودن و نگاهشون از بالا به پایین نبود اگه الکی سر چیزای بیخود واکنش های غیر معقول نشو ...

قبول دارم بعضی وقتا با حرف پدر و مادر یه سریا از چشممون میوفتن. مثلا خاله بعضی از فامیلامون همینطوری از چشمم افتادن. من حتی با طرفداری بیش از حد مامانم از بابام سر چیزای مسخخره. بابام از چشم افتاد

اگ لوس بارم نمیووردن بهتر بود برام  اگ همیشه مواضبم نبودن بهتر بود  چون میتونستم مستقل ب ...

چقدر همه برعکس توعن  

بیشتر پدر و مادر ها میانه رو رعایت نکردن. درواقع بنظرم به بچه هاشون یاد ندادن مستقل باشن و رو پای خودشون بایستن. حالا بعضیا مثل شما زیادی مراقب بودن یا بعضیا زیادی گیر دادن و اذیت کردن و نذاشتن بچه تجربه کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باعث نمیشدن انقد نسبت ب خودم بی توجه باشم و بهم میگفتن منم ارزشمندم و دخترام ارزشمندن

ابام همیشه بعضی وقتا میگفت تو باید پسر میشدی. با اینکه کم میگفتا ولی تو دلم مونده. یا هنوزم میگه دختر نداشتنش بهتر

2731
تمام کم کاری ها از خودم بوده صفر تا صد خودشون رو برای من گذاشتن همه مشکلات از سر خودم بوده نه اونها ...

چرا عزیزم؟ چی شده که حس میکنی تمام مشکلات از سمت تو بود؟

بابام ک خیلی ساله فوت کرده اما اگ مادرم و داداشم خودخواه و تعصبی نبودن اگ درکم میکردن اگ حق انتخا ...

خدا پدرتو مورد رحمتش قرار بده

کاش اینقدر خونواده ها پسر دوست نبودن واقعا

اگر پیر نبودن اگر به همدیگه احترام می ذاشتن اگر حاصل ازدواج دومشون نبودم که خواهر و برادرام ازم مت ...

چقدر تو منی. منم همیشه ساکت بودم. میریختم تو خودم و الان همه شون بروز پیدا کردن وحشتناک. اونقری که روابط دوستانه موفق با همسن و سالام ندارم و درواقع ادم شادی اصلا نیستم. خیلی از کارارو بخاطر لجبازی باهاشون کردم و مهری که اونا بهم ندادن سعی کردم از بقیه بگیرم. 

دلم برای خودم و تو شکست

چقدر همه برعکس توعن     بیشتر پدر و مادر ها میانه رو رعایت نکردن. درواقع بنظرم به بچه ه ...

دقیقا نزاشتن من تجربه کنم همیشه اونا بودن همچیو دادن بهم بقول معروف ماهی گیزی بهم یاد ندادن ماهی و دادن دستم 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
چقدر تو منی. منم همیشه ساکت بودم. میریختم تو خودم و الان همه شون بروز پیدا کردن وحشتناک. اونقری که ر ...

دقیقا دقیقا منم همینطور شدم

نتونستم با هم سنام خیلی ارتباط بگیرم چون مثل اوتا دسترسی به یه سری چیزا نداشتم(به اصرار مامانم حتی اینترنت وای فای هم توی خونه ما نبود)

و اشتباهاتی انجام دادم چون دنبال محبت بودم

عزیز دلم مرسی از تاپیکت💔🫂

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ‌پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم ❤️‍🔥 "سیاوش کسرایی"
چرا عزیزم؟ چی شده که حس میکنی تمام مشکلات از سمت تو بود؟

من مطمئنم که اشتباهات خودم باعث شد که راه تمام خطا و اشتباه برم تلاششون کردن که من مسیر اصلی قرار بدن و من الان سرم به سنگ خورده و هر راهی میرم که برم سمت مسیر درست راه اصلی همش مانع همش مشکلات ولی اگر همان موقع گوش کرده بودم اوضاعم فرق داشت 

من مطمئنم که اشتباهات خودم باعث شد که راه تمام خطا و اشتباه برم تلاششون کردن که من مسیر اصلی قرار بد ...

همشون برات تجربه میشه عزیزم و بعدش ادم پخته تری میشی اصلا نگران اشتباهاتت نباش بنظرم  

2706