2752
2734
عنوان

اگه مامان و بابات چه کارایی نمیکردن تو الان آدم سالم تری بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7074 بازدید | 366 پست

اگه انقد پیش من دعوا نمی‌کردن 

اگه انقد سمی نبودن 

..

........

و در آخر اگه منو به وجود نمی آوردن ؛!

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگه طلاق نمیگرفتن

اگه زیر دست نامادری ستمگر بزرگ نمیشدم

اگه رابطه بابام و زن بابام نمیدیدم

اگه رابطه مادرم با شوهر صیغه ایش نمیدیدم وقتایی ک میرفتم پیشش

و خیلی مورد دیگه ک فکرکردن بهش فقط حالمو بد میکنه

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

الان سالمم ولی اگه اون موقع که ۱۹ سالم بود و بابام رییس کل یکی از بخشای فرودگاه مهرآباد بود مثل بقیه همکاراش که بچه هاشونو معرفی می کردن برای کار و با کله قبولشون می کردن تعصب نشون نمی داد و منم می برد سرکار و مجبورم نمی کرد کنکور بدم و برم دانشگاه الان بیکار و خانه دار نبودم و ۵ سال دیگه بازنشست میشدم و مثل بچه های همکارای دیگش الان خونه ماشین ویلا و پول داشتم😊

اما متاسفانه بابام می گفت تو دختر منی اینجا همه زیردست من کار می کنن تو رو بفرستم زیر دست کی بهت دستور بده🙁

تا حالا شده حس کنی خدا داره پا به پات اشک می ریزه؟اون موقعی که حاجتی داری و به صلاحت نیست و بی تابی می کنی میگی خدایا آخه چرا؟خدا برای غصه خوردنت برای عجول بودنت برای بی تابیت پا به پات اشک می ریزه . من این لحظه رو حس کردم 💛🧡❤
امروز من بچه هام رو کتک زدم و تحقیر کردم سه ساعت حوصله کردم و زبانی گفتم اما چون توان جسمی نداشتم خو ...

اینکارو در حق بچه هات نکن خاهشا. نزار بعدا ازت متنفر بشن

اگه میزاشتن تو بچگی ادم ببینم منزوی نمیشدم( همش تو خونه بودم کل بچگیمو )

اگه مادرم با مردا راحت نبود و فقط با بابام بود روحم سالم تر بود نه افسرده ( چن شب پیش حواسش نبود جلوم گفت از یکی خوشش میاد و عاشق شده)

یا اگه بابام جای اینکه همش فکر کارش باشه برام وقت میزاشت الان کمبود محبت نداشتم البته تقصیریم نداره ها چون مجبوره بخاطر رفاه ما زحمت بکشه تو این اوضاع  حتی خودشم از پدر مادرش محبت ندیده

امضامو دیدی برای حاجتم دعا کن❤
2706