2733
2734

دوستان اصلا شک نکنید من خودم انجام دادم و معجزه را تو زندگی دیدم 

به این صورت هست 

7تا سه شنبه نذر میکنید سفره موسی بن جعفر بندازی، داخل سفره نون و پنیر و سبزی و تسبیح و قرآن میزارید بعد برای هرنیت یک شمع روشن میکنید یعنی اول نیت تون را میگید بعد شمع را روشن میکنید، بعد دعای توسل میخونید هدیه به موسی بن جعفر، دعا تموم شد شمع ها را خاموش کنید غذای سفره را یا بخورید یا به فقیر بدید

*لازم نیست مهمان داشته باشید تنهایی هم میشه انجام داد

* تا قبل غروب آفتاب انجام بدید 

*7تا سه شنبه پشت هم باید باشه 

از زمانیکه شروع میکنید معجزه ها می‌بینید 

تو این مدت نزدیک اذان مغرب اسفند با کندر مخصوص دود کردن دود کنید 

انشاالله حاجت روا بشید، برای منم دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

هرروز کندر مخصوص دود کنیم؟؟؟

یازده ساله که حالم بده...😔.لطفا اگه امضام رو میخونید دعاکنید همین ۴۰۲ به آرزوم برسم. اگه دعام کردید الهی صدبرابرش برگرد سمت خودتون💖💖💖💖 حس ششمم بد نیس 
من نذر نمک و نذر نون پنیر سبزی واقعا معجزه دیدم خیلی هم راحته نون پنیر سبزی لقمه میکنی و سه تا سه شن ...

باید به نیت کسی پخش کنیم؟

حاجت گرفتیم بعد پخش کنیم یا قبل از حاجت گرفتن؟

ببخشید سوالم زیاد بود

❤خدایاشکرت❤ کاربر قدیمی ام
2706