2752
2734
عنوان

زیر 15 سال نباید بیاد مراسم عروسیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 132289 بازدید | 1483 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حق نداشتی بزنی 

حق نداشتن پسر خرس گنده شونو ول کنن تو مجلس زنونه حتی یه تذکر هم ندن! 

بچه کوچیک نبودن که بگم نفهمن

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘

نمی‌دونم واقعا ولی بعضی بچه ها عروسی رو خراب میکنن

آخه عروس و داماد کلی برنامه ریختن و هزینه کردن آخرسر هم فیلماشون خراب بشه 🥺😐

عروسی خودم همش بچه ها وسط بودن

حتی تو رقص دو نفره یکی اون کنار وایساده بود

دروغ چرا وقتی فیلمم آماده شد یکم غصه خوردم 

بعضی مامانا هم فقط به خودشون میرسن اصلا کاری ندارن نظم مراسم حفظ بشه

2731

این کار جدیدا مد شده

من بشخصه با اینکه زیر ۱۵ نیستم مخالفم

بقول یکی از نزدیکان ، عروسی برا بچه هاست که حال میکنن شاد میشن خوش میگذرونن وگرنه ۵۰ ، ۶۰ ساله ها چه فرقی براشون میکنه.

البته بعضیام فقط جوونا رو دعوت میکنن ینی همسن و سالای خودشون رو. خب اون یه بحث دیگست

درکل بنظر من اگه دارن عروسی میگیرن خوبه همه سن هارو بگن اگع دلشون خواست بعدا یه مهمونی بگیرن برا جوونای همسن خودشون...

تاریک ترین لحظه ، لحظه قبل از طلوع خورشید است✨

عروسی من ۶۰۰، ۷۰۰ تا مهمون بود و یک عالمه بچه و واقعا خوشحالم بابتش

عروسی بدون بچه خیلی بی بخار و لوسه

تو فیلم عروسی قسمت مردونه که همسرم میره با مهمونا سلام و علیک میکنه با تک تک بچه ها هم دست داده و خوشامد گفته وقتی فیلمو دیدم انقد حال کردم با این کارش

مگه قراره فیلم عروسیتونو تو جشنواره کن پخش کنن که باید خاص باشه و باشکوه باشه و بی نقص باشه و...

اتفاقا هرچی عکس و فیلمای عروسی خودمونی تر و معمولی تر باشه بیشتر به دل میشینه آدم صد بار هم ببینه خسته نمیشه

خدايا نسل سالم و صالح و خوشگل و بابركت و عاقبت به خير و محب اهل بيت قسمت همه بكن، الهى آمين
2706