2733
2734
عنوان

حس‌ششمی‌هستم.

| مشاهده متن کامل بحث + 7611 بازدید | 894 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام‌.خیر‌‌انجام‌نده‌نتیجه‌خوبی‌نداره‌.

سلام عزیزم من چند بار سوال پرسیدم میشه لطفا پاسخ دهید،من معلم میشم یا کارمند؟حس کسی که اول اسمش ج داره نسبت به من چیه؟آیا من با این فرد ازدواج دارم یا خیر؟من چه زمانی با چه کسی ازدواج می کنم؟مرسی عزیزم

سلام‌.خیر‌‌انجام‌نده‌نتیجه‌خوبی‌نداره‌.

لطفاراجب وضع مالیم هم بگو ...پدرم خونه اایی زمینی یاپول درشتی بهم میده؟

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
باعرض‌سلام‌‌خدمت‌تمام‌کاربران‌محترم‌‌.سوال‌اکثر‌دخترخانمها‌ازبنده‌ که‌‌حس‌ ششمی‌هستم‌این‌بوده‌ که‌‌‌ ...

عزیز دلم میشه لطفا بگی مهدیه زاده مژگان کی ماشین میخره؟؟

و اقای متین دلتنگ مهدیه هست 

کی به مهدیه پیام میده؟؟؟؟💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

کی به مهدیه پیام میده؟؟؟؟💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

کی به مهدیه پیام میده؟؟؟؟💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

2706