2733
2734
عنوان

حس‌ششمی‌هستم.

| مشاهده متن کامل بحث + 7603 بازدید | 894 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام‌.بله‌دوسال‌دیگه‌ازدواج‌‌میکنی‌.شغلش‌ازاد‌.ادمی‌مهربون‌وصبور‌هستس‌.خوشبختیت‌بستگی‌به‌خودت‌داره‌‌ ...

@mahsoon   سلام عزیزم من معلم میشم یا نه؟اگر معلم میشم معلم چه رشته ای میشم؟حس کسی که اول اسمش ج داره نسبت به من چیه؟چه زمانی با چه کسی با چه مشخصات ظاهری و شغلی ازدواج می کنم؟مرسی عزیزم

2731
لطفا‌به‌شعور‌بنده‌ توهین‌نکنید‌.باسپاسفره

تورو خدا منو بگی خیلی مهمههه برام 

کنکور چی قبول میشم 

فرهنگیان دعوت مصاحبه میشم 

ازدواجم با حسینه؟ 

از اینذه نزدیکم هرچی حس میکنی بگو 

لطفااااا دعات میکنم

کاربر دلاراااامم هستم..کاربریم تعلیق شد.. روز محشر به خدا خواهم گفت ان که از من تو گرفتی همه ی جانم بود... لعنت ب ۱۰ مهر لعنت ب ماشینی ک مادرمو ازم گرفت...گر قیامت قصه باشد من کجا جویم تو را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟                                           😭😭 لعنت به ۸ تیر که داداش ارمانمو ازم گرفت😭  😭😭 دلتنگتونم... خدایاااا منم ببر دیگه😭😭😭😭 سخت است دیدار برود به قیامت😭🖤          
سلام‌به‌قلب‌پاکت‌عزیزم‌.شما‌سال‌دیگه‌‌همین‌موقع‌میری‌خونه‌بخت‌.اما‌حس‌میکنم‌حال‌روحی‌روانیت‌اصلا‌خوب ...

ممنونم عزیزم💖

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!
سلام‌.به‌شما‌علاقمنده‌.اما‌شما‌نمیتونی‌به‌سمت‌خودت‌‌جذبش‌کنی‌منظورم‌اینه‌سیاست‌نداری‌.وبا‌کارهای‌اشت ...

ممنونم ازت سپاس. عزیزم میشه بگی بهم که بالاخره به همدیگه میرسیم یا نه؟

2706