2733
2771
عنوان

زیبایی چقدر تاثیر داره تو زندگیتون

280 بازدید | 34 پست

بنظرتون چهره زیبا چقدر تاثیر داره رو زندگی و رابطه با شوهر

بنظرتون چی میشه ک ی مرد از خونه زندگیش فرار میکنه ترجیح میده بیرون باشه وحس سابقو ب زنش نداره

ی زن باید چیکار کنه تا شوهرش وفا دار باشه بایدزیبا باشه خوش اخلاق باشه چیکار کنه میدونم بستگی به ذات طرف داره ولی بنظرتون چرا اینطوری‌میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تعریف از خودنباشه من خوشگلم ولی تا حالا دوس پسر نداشتم  تاثیری نداشته  البته خواستگارام ...

دوست پسر نداشتن  که عیب نیست 

دوست شدن با پسر ها خیلی راحته مهم اینه آدم عزت نفس داشته باشه و ارزش خودش رو بدونه و با هرکسی نره تو رابطه

تاثیر داره ولی از نظر من زیبا ترین هم که باشی با رفتارت میتونی شوهرتو به جایی برسونی پرتت کنه از زندگی بیرون اما اگر اخلاق خوبی داشته باشی و قیافه معمولی میتونی جوری نگهش داری که خوشبخت باشین واقعا ۹۹درصد رفتار ها و اخلاق های مردا مثلا رفیق بازی و بی توجهی بی محبتی تقصیر خود زن هاست و رفتاری که در مقابل این موضوع دارن همه چیو میتونه بدتر یا بهتر گنه یه کاربر اینجا یه مقاله خودش نوشته تگش میکنم برو تو تاپیک هاش هست عنوان نوشته رفتر درست در رابطه خیلی عالیه 

@11228ttl78    

دوستم قيافه معمولی معمولی صفر

ولی چنان انرژی داره چنان  شادی و شور به زندگی آورده شوهره براش میمیره   به خودش میرسه  به  شوهره محبت میکنه غذا خوب درست میکنه  به خانواده شوهر احترام میذاره.. خب شوهره اینو ول میکنه بره با یکی دیگه؟ نه صد سال دیگه هم نه 

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو
2706