2752
2734
عنوان

banoo6797 هستم، آموزگاری قبول شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 11493 بازدید | 283 پست
ممنون عزیز چجوری

نمیدونم والا

پرونده مهد دخترت کپی ندادی قبلا؟

نهایتش مجبوری زنگش بزنی بگو میخوام بیام خونه بچه رو ببینم لباس بردارم بعد صحبت کن باهاش ی روزه آشتی کن .فرصت شاغل شدنتو از دست نده

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوب پارسال سنجش رو واسش انجام دادم

ای بابا ، حالا شوهرت یعنی آنقدر حواسش جمعه؟ بگو مشکل خورده رفتم واسه سنجش گفتن باید دوباره ارزیابی بشه ، یه خالی ببند دیگه، یا بگو واسه بهداشت تست بینایی سنجی باید مجدد ببریش کپی میخوان

مدارک دست خودشه احتمال ۹۹ درصد هم قفلهارو عوض کرده

درصد

روانشناسی و فنون تدریسسنجش 

روانشناسی تربیتی 

اسناد و قوانین بالا دستی

روانشناسی رشدررو میتونی بهم بگی چند درصد زدی؟؟ خیلی برام مهمه دارم میخونم برای دبیری ،خیلی منم فرصت کم دارم ,تو رو دیدم انگیزه گرفتم

بچه رو گذاشته خونه مامانش خودشم کلا اونجاس

خب ی سر برو خونت.البته اگ شناسنامه ها رو باخودش نبرده باشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
دخترم پیش نرفت

الکی بگو میخوام ثبت نامش کنم اگ نره مدرسه سال دیگ قبولش نمیکنن

بگو بیا باهم بریم ک باور کنه بعد ی جور کپی مدارک دستت میاد

واسه اپتیاز تاهل و فرزند چکار کنم به نظرت؟ به شوهرم بگم نگم آجیم میگفت نگو، چون خانواده اش میرن زی ...

نه اصلا نگی زیرآبتم نزنن دعا میگیرن برات

آموزش و پرورش آشنا نداری؟ یه مشورتی بگیری

توکل به خدا برو شاید نخواستن کاش حداقل کپی اوناروهم داشتی

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
2706