2752
2734
والا😅

قهقهه زدما😅🤣

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط مونده بزان

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2731
الان یک بیشرفش میخاست عکس سایزشو بفرسته

منم اسم تاپیکشو خوندم فهمیدم قضیه چیه برا آرامشم  نرفتم تو تاپیک انشاله تا عکس بزاره ترکید تاپیک دیگ؟؟؟؟ نگو ک عکس گذاش

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
نه ترکید😅

خداروشکر پس😬😂

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
حضور آقایون بد نیست،، وجود زن نما بده و زشت،،، وگرنه خیلی سوالاتتون رو فقط میتونین از آقایون بپرسید

چرا شما آقایون انقد نسبت ب برادر خانوماتون حساس و حسودین ؟ 

خدا منتظره تا من کار بد کنم فورا بلندشه بشینه جای حق دهن منو سرویس کنه😪
چرا شما آقایون انقد نسبت ب برادر خانوماتون حساس و حسودین ؟ 

من اگه ازدواج کنم، فک نکنم همچین حسی داشته باشم،، دوست دارم باهاش دوست و رفیق و برادر باشم،، کسانی که اونجورین، شخصیت خودشون از نظر من رشد نکرده... 

آقا هستم🙂
من اگه ازدواج کنم، فک نکنم همچین حسی داشته باشم،، دوست دارم باهاش دوست و رفیق و برادر باشم،، کسانی ک ...

والا دومادمون کشت آبجیمو بس ب داداشام حسادت میکنه و گیر میده مراسمات نمیاد خونشون اصلا یه وضعی جوری فکر منو هم خیلی مشغول کرده و شده یکی از شرایط ازدواجم 🙄

خدا منتظره تا من کار بد کنم فورا بلندشه بشینه جای حق دهن منو سرویس کنه😪
حضور آقایون بد نیست،، وجود زن نما بده و زشت،،، وگرنه خیلی سوالاتتون رو فقط میتونین از آقایون بپرسید

نه اصلا خوب نیست خیلیا سوالات شخصی و خصوصی دارن ک دوست ندارن جنس مخالف ببینه 

بانوی گلهای ماگنولیا...... لطفا آقایون هول نینی سایت درخواست ندن و درتاپیک هام شرکت نکنن امیدوارم نینی سایت یک روز از شر این موجودات کثیف راحت بشه 
2706