2752
2734
عنوان

چقد دختر بودن بخدا سخته

| مشاهده متن کامل بحث + 1076 بازدید | 62 پست

وسایلاتو کاربردی نمیخری چون...

منم قدیم اینجوری بودم.

ی سارافون مخمل گرفتم با هر شومیزی می‌پوشم 

کت مشکی و پیرهن سفید با ی لباس یقه اسکی سفید همه تیپ ها رو می‌تونه جمع کنه 

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ربطی به جنسیت نداره. تو مصرف گرایی. شوهر منم مجرد بود مصرف گرا بود، هزار جور گوشی و لپتاپ و هدفون و ...

برای نمونه من فقط ۸!۹تا شلوار دارم

بازم به مانتوام نمیان حس میکنم خیلی بدسلیقع شدم بخاطر کم بود لباس

2731
ربطی به جنسیت نداره. تو مصرف گرایی. شوهر منم مجرد بود مصرف گرا بود، هزار جور گوشی و لپتاپ و هدفون و ...

البته خودمم یه مدت بودم ولی سیر شدم دیگه زیاد نمیخرم، فقط چیزایی که مد میشه میخرم مثلا الان یه شلوار بگ،یه شومیز مانتویی و کتونی نیوبالانس خریدم.

حالا کو تا زمانی که اینا بخواد از مد بیفته

داداش من خرجش ده برابر منه 

خودت زندگیتو سخت میکنی عزیزم چه اشکال داره یه شال رو ده جا بپوشی من بخدا سالی دو تا شال میگیرم نهایت دوسالی سه تا 4 تا کفش نهایت خب وقتی نو هستن و قابل استفاده چرا بندازم بره، 

من همیشه لباس جنس خوب میخرم و خودمم خیلی تمیز نگه میدارم لباسامو جوری که انگار تازه خریدم

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺

آره منم همینجوری ام

هر چقد لباس بخرم احساس میکنم هیچی ندارم الان یک ماه از عید گذشته ولی دلم باز لباس جدید.  تنوع میخاد

دوس دارم وقتی میرم بیرون از هر لباسی سه تا  مدل بخرم😂

مثلا شلوار مام مشکی و سرمه ای دارم ولی دلم رنگ یخی شو میخاد 😉

وسایلاتو کاربردی نمیخری چون... منم قدیم اینجوری بودم. ی سارافون مخمل گرفتم با هر شومیزی می‌پوشم&nb ...

عزیزم شاید اینم باشه

ولی در کل واقعا لباس ندارم یا حس میکنم ندارم

منم این عادت دارم باید ترک کنم 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
برای نمونه من فقط ۸!۹تا شلوار دارم بازم به مانتوام نمیان حس میکنم خیلی بدسلیقع شدم بخاطر کم بود لبا ...

اول یه استایل قشنگ تو ذهنت بساز، از پیج ها کمک بگیر، بعد شبیه همونا رو بخر.

۱۰ تا شلوار داشتن دلیل بر خوش تیپی نیست، ادم میتونه یه کمد پر لباس داشته باشه ولی سلیقه نداشته باشه و همیشه شنبه یکشنبه بپوشه

داداش من خرجش ده برابر منه  خودت زندگیتو سخت میکنی عزیزم چه اشکال داره یه شال رو ده جا بپوشی م ...

بخدا من خیلی از خرجام میزنم

بازم انگار نه انگار 

خاستم پولام جمع کنم برای گوشی واقعا نمیشه میبینم عطر ندارم تاپام تکراری شده مجبورم خرید کنم

2706