2733
2734

سلام قشنگا امشب میخوام واسه شب ۳۹ ام چله یاسین ختم داشته باشم،دوستان شبای اخر چلم هستش دعاگوتونم ،لطفااا میشه دعا کنین دست خالی نباشم از چلم ،دوستان گلم اگه هر یک از شما عزیزان حاجتی در دل دارین خوشحال میشن زیر این تاپیک بگین اگه بنده لایق باشم دعا گو هستم ،دوستان اگه حتی پیام هارو دیر جواب بدم بازم دعاگو هستم ،دوستان قشنگم  ،من تا الان هرچی خواستم و باعث شادیم بوده از بچگی نشده متاسفانه ،دوستان گلم  لطفا دعام کنین عشقم که خیلی میخوامش و دلمو بد شکست و راهیم نیست برم سمتش دبگه خودش بیادش دلش با من بشه ،به خود خدا قسم خدا بخواد میشه ولی دیگه من کاری ازم بر نمیاد هر تلاشی کردم دعا کردم ،لطفااا لطفا خواهش میکنم دعام کنین بیادش خودش من دیگه کم آوردم واقعاا بغض داره خفم میکنه و هیچچچچ کاری مطلقا نمیشه بکنم ،لطفا هرکی این پیامو میبینه دعا کنه اون پشیمون شه ،دوستان لطفااا دعام کنین واقعا محتاجشم 💔🥲خیلی کم آوردم و خستم  دعام کنین دوستای قشنگم هیچ امیدی نیس واسم و هیچ راهیم نیس تورو خدا دوستان واقعاا نیاز به دعاتون دارم

@نون_بربریییی     @sbmimi     @dreams_come_true     @sana_9 ...

آجی جونم برات دعا میکنم اسمتو تو لیست نوشتم عزیزدلمی 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه برام دعا کنی؟❤️

بگو خدایا همون که مائده خیلی وقته ازت میخواد🤭

میشه یه صلوات بفرستین برای حاجتم💛 بگید به نیتتون آیت الکرسی بخونم💚 من با دعای نی‌نی سایتی‌ها خیلی حاجت روا شدم💜
2742
2740
@far70     @شبکه۳     @mimsinsara     @atefehrad   &nbs ...

🤗😘

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2706