2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انشالا بار بعد  حالا نه که میریم مصاحبه قبول میشیم  مهم نباشه واست

توکل بخدا

ایشالا هرچی خیره پیش بیاد

شما سری قبل که مصاحبه رفتی،میشه بپرسی چیا ازت پرسیدن؟

با چه تیپی رفتی؟

چه بسیارتقدیرها که به تدبیرها می خندند...حضرت علی(ع)........مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش....💞💞💞
بله شما چی 

مبارکه ان شاءالله مصاحبه هم قبول میشید 🌹

عزیزم میشه راهنمایی کنین بگین منابع چیا خوندین چقدر زمان برد؟ 

من امسال اولین سالم بود یماه تست خوندم از ۲۰۰ شدم ۱۰۰🤦🏻‍♀️

سبز ماندن درمیان ویرانی، ریشه میخواهد🍃🌱
توکل بخدا ایشالا هرچی خیره پیش بیاد شما سری قبل که مصاحبه رفتی،میشه بپرسی چیا ازت پرسیدن؟ با چه ت ...

نماز جماعت رای دادن راهپیمایی ولایت فقیه نماز و 

تیپ ساده بدون چادر 

نماز جماعت رای دادن راهپیمایی ولایت فقیه نماز و  تیپ ساده بدون چادر

خو باید با چادر میرفتی

چه بسیارتقدیرها که به تدبیرها می خندند...حضرت علی(ع)........مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش....💞💞💞
مبارکه ان شاءالله مصاحبه هم قبول میشید 🌹 عزیزم میشه راهنمایی کنین بگین منابع چیا خوندین چقدر زمان ...

خود کتاب رو بخون موفق میشی 

فقط خود کتاب اصلی 

حتما از حالا بخون سال دیگه آخرین آزمونه تعداد کمتری هم میخان 

مبارکه ان شاءالله مصاحبه هم قبول میشید 🌹 عزیزم میشه راهنمایی کنین بگین منابع چیا خوندین چقدر زمان ...

ازچهارصده ها

روم نمیشه  الانم نمیتونم بپوشم حس دو رویی بم دست میده

😐به نظرم وقتی درکل حجابت خوبه،اصلا هم دورویی نیست

من حالت عادی مانتوم تا مچ پامه

2706