2752
2734
اها تازه خودم با اتوبوس رفتم بیمارستان و از بیمارستان هم با اتوبوس رفتم کافه پیش دوستم 

😅😅😅چرا آخه دختر

فکر کنم بیشتر باید مواظب خودت باشی

من مجردم ولی از خیلیا شنیدم سقط از زایمان بدتره

پزشکی جان تو حسرت شدی واسم و تمام دلخوشی های زندگیمو ازم گرفتی💔تو آرزوی بچگیم بودی و من خودمو با تو و روپوش سفید و مطب و بیمارستان و دانشگاه پزشکی کللللی تصور کرده بودم،تو نیازم بودی،علاقم بودی،آینده ام بودی و پایه های ساختن زندگیم اما....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😅😅😅چرا آخه دختر فکر کنم بیشتر باید مواظب خودت باشی من مجردم ولی از خیلیا شنیدم سقط از زایمان بد ...

خوب من شرایط خوبی نبودم 

ایران نبودم انگلیس بودم شوهرم هم ایران بود تک و تنها بودم اونجا دیگه وقت ناز کردن نداشتم 

خوب من شرایط خوبی نبودم  ایران نبودم انگلیس بودم شوهرم هم ایران بود تک و تنها بودم اونجا دیگه ...

همین که تو انگلیس هستی و ایران نیستی یعنی ناز اعظم😅😅خوش بگذره عزیزم همیشه سلامت باشی

پزشکی جان تو حسرت شدی واسم و تمام دلخوشی های زندگیمو ازم گرفتی💔تو آرزوی بچگیم بودی و من خودمو با تو و روپوش سفید و مطب و بیمارستان و دانشگاه پزشکی کللللی تصور کرده بودم،تو نیازم بودی،علاقم بودی،آینده ام بودی و پایه های ساختن زندگیم اما....
2731
همین که تو انگلیس هستی و ایران نیستی یعنی ناز اعظم😅😅خوش بگذره عزیزم همیشه سلامت باشی

الان که برگشتم ایران 

انگلیس خیلی خوبه اما خدایی زندگی اونجا خیلی سختتره 

اینحا تا باشگاه میخوام برم با ماشینم میرم اونجا هر روز چهار بار اتوبوس عوض میکردم میرفتم دانشگاه و میومدم 

فکر کن سفط کنی با پای پیاده بری دکتر حتی تو بدترین وضعیتت دلا نیاد تاکسی بگیری   

اما بازم زندگی تو  انگلیس رو به ایران ترجیح میدم 

کورتاژ شدن بده؟

نه عزیزم فقط تا ۶ ماه نباید اقدام کنه واسه بارداری 

ولی اگه طبیعی بقایا دفع بشه سه ماه هم کافیه

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
الان که برگشتم ایران  انگلیس خیلی خوبه اما خدایی زندگی اونجا خیلی سختتره  اینحا تا باشگا ...

چرا خب با اتوبوس عزیزم؟حداقل اون روز سقط چرا تاکسی نگرفتین؟هزینه هاش زیاده؟

اونجا برای تحصیل رفته بودین؟