2733
2734

قبولی مبارک باشه گلم انشااله مصاحبه هم حتما قبول هستی🌻

عزیزم شپا هشت ماه درس خوندی از منابع مطمئن بودی که تغیر نمیکنن؟

منظورم اینه فکر نمیکردی که ممکنه منابع تغیر کنن و نخونی

بعد اینکه پارسال هم شرکت کرده بودی؟

بببخشید زیاد سوال پرسیدم🌸

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

قبولی مبارک باشه گلم انشااله مصاحبه هم حتما قبول هستی🌻 عزیزم شپا هشت ماه درس خوندی از منابع مطمئن ...

سلام نه بار اولمه شرکت میکنم منابع چون جدیدا تغییر کرده بود امکان تغییر دوبارش کمتر بود.فقط یکی دوتا بهش اضافه شد

سلام خوبی عزیزم،تبریک میگم قبولیت رو عزیزم

از ته دلم آرزو میکنم باقی مراحل رو هم بسلامتی و موفقیت طی کنی، تو تاپیک دیدم که قبول شدی و سهمیه داشتی و با سهمیه آزاد رقابت کردی، منم دقیقا همسن توام، سهمیه ایثارگری هم دارم، با این تفاوت که اراده تو رو ندارم، میشه کمکم کنی بگی منابع چیا رو خوندی؟ چجوری خوندی؟آیا منبع اصلی رو خوندی یا جزوه و تست خوندی؟ تورو خدا راهنماییم کن خیر ببینی إن شا الله

سلام خوبی عزیزم،تبریک میگم قبولیت رو عزیزم از ته دلم آرزو میکنم باقی مراحل رو هم بسلامتی و موفقیت ط ...

سلام عزیزم ممنونم بابت تبریکت

من از تابستون شروع کردم ب خوندن تا اسفندماه ک آزمون بود.

راستش توی تلگرام دوره برنامه ریزی خریدم و با برنامه پیش رفتم چون وقت ب اندازه کافی داشتم منبع اصلی رو خوندم در کنارش تست زدم

2706