2733
2734
عنوان

میشه کمکم کنید دوهفته پیش ی تماس ناشناسی داشتم ک جواب ندادم

| مشاهده متن کامل بحث + 2811 بازدید | 153 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من مزاجم گرمه گرم رو به پایین ولییی هر شب آخه واقعا نمیشه حتی گفت زمان پریودی هم ی جوری باید منو راض ...

تو جلسه اولیکه حرف زدین از این حرفا زد!!!!

من بودم اصلا ادامه نمیدادم!! آدم اینقدر بی حیا!!

و گفت تو هم باید خودتو ب من ثابت کنی ک آدم پولکی نیستی و بعدش نخای تموم ثروتمو ب نامت کنی برای اینکه ...

اوووه اینهمه مورد پیش اومده که شما باید این رابطه رو ادامه ندی!!! 

نمیدونم دنبال چی هستی که الکی کشش دادی!!!

این که خیلی کیس سمیه!!! 

جلسه اول که تا رابطه رفته!!

جلسه بعد هم تضمین اینجوری خواسته!!! 

اصلا این یجوراییه!!! بهش بگو شما باید بری پیش روانشناس صحت روانتو‌برام تایید کنه!

رابطه شما با ایشون از اساس غلطه

پیدا کردن شماره شما / چت باشما و اینکه حتی تماس با خانواده و علنی کردن خاستگاری رو منع میکنه وقتی همون اول صحبت حرف از گرم و سردی میزنه از خساست از پول و اینکه اط طلای شما صحبت میکنه ب عنوان ضمانت بفهمید خودتون ک حتما کلاهبرداره و یا سو استفاده گر 

پس سریعا بیرون بیاید از رابطه

اوووه اینهمه مورد پیش اومده که شما باید این رابطه رو ادامه ندی!!!  نمیدونم دنبال چی هستی که ال ...

درسته خودمم این حسوو بهم داد امروز باهاش صحبت میکنم و میگم من بهت تضمین نمیدم اونیکه باید تضمین بده خودت هستی ن من چون من نیومدم سمتت و خودتون خاستین 

2706