2737
2734
عنوان

ی ساعت دیگه میرم اتاق عمل

167 بازدید | 11 پست

برام دعا کنید 

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدایا حال تن و روان همه رو خوب کن

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2731
برات توحیدمیخونم

خدا هر چی خیره برات بخواد

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
ان شاءالله به سلامتی برگردی

مرسی عزیزم

2740

برات صلوات فرستادم 

شماهم اگه دلت خواست برا امضام دعا کن😭

فقط خدااااااااااا کی بشه منم رنگ خوشی رو ببینم یا امام رضایه غریب خدا زندگیم داره از هم میپاشه به خاطر حرف هایه یه حسود یه دشمن اما میگم خدا هرچی خیر ومصلحت خودت هست برام رقم بزن خدا توکه بده بنده هاتو نمیخوایی فقط تابوده خوبیه بنده هاتو خواستی دلم خونه یا فاطمه زهرا برام مادری کن😭😭😭