2733
2771

من یه دختری و دوست دارم واقعا ولی چون کار و بارم ردیف نشده یعنی چون فعلا اوسا نشدم نمیتونم ادعایی هم کنم تازه شروع کردم و عزمم رو هم جزم کردم که قشنگ یاد بگیرم و اوسای خوبی هم دارم که خوب یاد میده درآمد ام دی اف خوبه؟چطوره؟ میشه راحبش توضیح بدید ام دی اف متری چند از کارخونه میارن

جواب سوالای شما رو نمیدونم ولیییی موقع کار با ام دی اف حتما جای با تهویه منااااسب کار کن. و از ماسک مخصوص استفاده کن‌. کشورهای پیشرفته برای افراد شاغل در این کار، قوانین سختی دارن تا سلامتیشون حفظ بشه. منظورم خطر فرمالدهید هست.

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

الان وقت پرسیدن قیمت خرید کارخونه نیست این مال اخر کاره که خودت کم کم میفهمی

حالا فقط باید کسی بشی که یه دختر بتونه بهش اعتماد و تکیه کنه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
خوب وقتی پول ندارم چه کار کنم 

کار کن و یاد بگیر و کار کن و مرد باش و ولخرجی نکن

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

به نظرم عجله نکنید، اول یکم توی شغل جدیدتون جا بیافتید بعد پاپیش بذارید، موفق باشید 🌱

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
اگه از کارم مطمعن باشم چون یکم مفت خرج میکنم بخدا هر چی در بیارم میدم دست اون نگهداره حتی تو دوران ن ...

اگه الان مفت خرج کنی بعدا هم درست بشو نیسی و اونو ادم حسابش نمیکنی