2733
2771
عنوان

رفتار شوهرم

361 بازدید | 28 پست

من عقدم داشت راجب اینک دوسم داره و خانوادش دوس دارن هرگلی ی بویی داره حرف میزدیم و میگفتیم مادر محبتش فرق میکنه یهو پرسیدم حالا اگ تو شرایطی قرار بگیری یا منو نجات بدی یا مادرت انتخابت چیه گفت مادرم نجات میدم.. بازم تکرار کرد .. نمیدونم چرا ناراحت شدم .. میتونست بگه نمیدونم فلان یا الکی تو ... درسته مادرشع ولی من ته دلم یجوری شد حق دارم ناراحت بشم؟

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

معلومه ک مادرش 

زنی ک ۲۰ سال زحمتشو کشیده بفروشه ب یه تازه از راه اومده

اینجا بفهم ک خانواده دوسته و پایبند 

اگر میگفت زنم رو اونجا شک میکردی ک چندین سال وفاداری رو بفروشه ب یه جدید

برا ظهورش صلوات ... برای مامان شدن دوباره م صلوات ممنونم🙇هر چند دارم از امام رضاست

الان میگفتی چندتا رل داشتی یا قبلا با زنی درارتباط بودی حتما دروغ میگفتنا😒

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه

همسر من همیشه گفته تو،حالا چه دروغ باشه چه نباشه،همیشه هم در مقابل منو مادرش قرار بگیره پشت منو میگیره و نمیذاره مادرش بهم بی احترامی کنه

به نظرم همسرت باید تورو‌میگفت،بعد از ازدواج همه چیز تغییر میکنه نفر اول زندگی هرکسی همسرشه،مادر همسرتون نفر اول زندگی پدرشوهرتونه نه پسرش…

اتفاقا باید خوشحال باشی

کسی ک ارزش مادر رو میدونه ارزش زن رو هم خواهد فهمبد

کسی ک بگه زنمو بیشتر دوس دارم ب درد نمیخوره و بنظر من  نیاز جنسی و این چیزا درش بیشتره و از رو شهوت نظز میده

🎈Makeup artist🎈                                                                   مَدرَک تًحصیْلی نٍشوْن میدِع کِع تُو تَحصیْل‌کًرده‌ایْ امّا اَبداً‌ ثابِت نِمیکٌنع کِع تٌو یِع آدًمِ فَهمیدٍه‌ایْ👌🏾.                                          ((ما مثل دومینو به هم ضربه میزنیم)).                                          مَنو خٌدا مْیبَرِع بالا تٌو نِمیْتونیْ مًنو زَمینْ بِزَنیْ بَندِهً‌ خْدا:):).                                   🙏🏻GOD is love❤️thanks GOD.                             مٌورٍدْ‌عَلاقٍع خٌودٍتْ‌باشْ👌🏾                                                                                           💍🧿🖇️𝒔𝒆𝒏𝒊 ö𝒍𝒖𝒏𝒄𝒆𝒚𝒆 𝒌𝒂𝒅𝒂𝒓 𝒔𝒆𝒗𝒆𝒄𝒆𝒈𝒊𝒎 𝒔𝒆𝒗𝒈𝒊𝒍𝒊𝒎😍                                

سوالت ایجاد مشکل کرده نه جوابش چون صادقانه جوابت رو داده میتونست بقول خودت به ظاهر بگه نمیدونم اما سوالت تو ذهنیتش اثر منفی گذاشته و هوشمندانه هم اثرش بهت منتقل کرده 

همسر من همیشه گفته تو،حالا چه دروغ باشه چه نباشه،همیشه هم در مقابل منو مادرش قرار بگیره پشت منو میگی ...

این خ مادرش دوست داره .. واقعا من دلم شکست .. من بودم ب دروغ میکفتم تو .. هرچند مادرم عزیزتره ..ایطو حس میکنم فردا روزی اگ مجبور شذ منم ول میکنه بخاطر مادرش .. از مادرش بدم امد هرکی بیشتر من دوس داشته باشه یا صمیمی تر باشه بیزاز میشم ازش

خودتو بزار جای اون 

از تو بپرسه منو انتخاب میکنبی یا مادرت چی جوابشو میدی ‍‍ میگی قطعا مادرم  رو 

😉

منم مادرم رو انتخاب میکنم پس توقع بی جا ندارم 

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤
این خ مادرش دوست داره .. واقعا من دلم شکست .. من بودم ب دروغ میکفتم تو .. هرچند مادرم عزیزتره ..ایطو ...

همه روانشناسا میگن بعد ازدواج نفر اول زندگیتون باید همسرتون باشه نه مادرتون…خلاصه امیدوارم به مرور درست بشن چون اگه خودم بودم واقعا عصبی میشدم

2706