2733
2764
عنوان

میخوام گوشی ببرم مدرسه

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 53 پست
وایییی فکر بهش هم بدهه🤣🤣🤣

عذابه عذاب😂😂😂

اون دوستت بیچاره مشخصه اون لحظه چه حالی داشت اینکه گوشیت افتاده تو چاه یه طرف استرس اینکه کسی نفهمه یه طرف

به هر دلیلی که کتاب نمی‌خونید، مطالعه ندارید، فیلم نگاه نمی‌کنید و موسیقی گوش نمیدید، به همون دلیل هم تولید مثل نکنید.🌀                 فدای سرم اگه یه جاهایی خراب کردم، منم دفعه‌ی اوله دارم زندگی میکنم!🦋
عذابه عذاب😂😂😂 اون دوستت بیچاره مشخصه اون لحظه چه حالی داشت اینکه گوشیت افتاده تو چاه یه طرف استر ...

وااای دقیقاا به خانوادم الکی گف دستشویی خونه افتاد🤣🤣

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

واااااای چقد سمممم ولی خب اونموقع این چیزا لول بالا بوده🤣🤣🤣 من یادمه ابتدایی که بودم اونموقع ...

می‌بردیم برامون رایت میکردن بیرون، شلم شوربا هم بود، از هر ملیتی یه اهنگ😂😂😂 ترکی، هندی، مایکل جکسون، ایرانی 😂😂

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
می‌بردیم برامون رایت میکردن بیرون، شلم شوربا هم بود، از هر ملیتی یه اهنگ😂😂😂 ترکی، هندی، مایکل جکس ...

چه باحاللل🤣🤣🤣

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 
حالا چقد دوست پسرش و فوش گرفته😂😂🤣

همین😂😂😂

بنده خدا هرچی لاو ترکونده بود باده هوا شد

به هر دلیلی که کتاب نمی‌خونید، مطالعه ندارید، فیلم نگاه نمی‌کنید و موسیقی گوش نمیدید، به همون دلیل هم تولید مثل نکنید.🌀                 فدای سرم اگه یه جاهایی خراب کردم، منم دفعه‌ی اوله دارم زندگی میکنم!🦋