2733
2771
عنوان

میخوام گوشی ببرم مدرسه

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 53 پست
جدی دستگاه گوشی یاب دارن؟! 🫥🫥🫥🫥🫥🫥

گوشی یاب محسوب نمیشه، یه دستگار کوچیکه فلزیابه که از آموزش، پر،ورش بهشون دادن نزدیک گوشی بشه صدا میده، نزدیک کلید هرنوع فلزی همراهتون باشه صدامیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ردیاب که نداره ولی مواظب باش گیر نیوفتی و گوشیت ویبره نخوره من بودم عمرا دلم نمیومد گوشیمو ببرم تو ...

وای گفتی وسواس یاد یچیزی افتادم ماهمه گوشی یواشکی میبردیم 

بعد حالا جدا ازون که بارها بعضی بچه ها سوتی دادن سر کلاس گوشیشون زنگ خورد و اینا 

یبار دوستم رفته بود دستشویی با دوس پسرش چت کنه🤣🤣🤣بعد وقتی کار تموم شد اومد کلاس دیدیم رنگش مثل گچه 

گفتیم چیشده گف گوشیم افتاد تو چاه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣ما از خنده داشتیم زمینو گاز میزدیم دلم براش سوخ تا کتف رفته بود تو چاه گوشیشو دربیارع🤣🤣

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 
گوشی یاب محسوب نمیشه، یه دستگار کوچیکه فلزیابه که از آموزش، پر،ورش بهشون دادن نزدیک گوشی بشه صدا مید ...

مرسی، چه چیزا 😑😑

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
وای گفتی وسواس یاد یچیزی افتادم ماهمه گوشی یواشکی میبردیم  بعد حالا جدا ازون که بارها بعضی بچه ...

در اومد؟

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
جدی دستگاه گوشی یاب دارن؟! 🫥🫥🫥🫥🫥🫥

اره مدرسه ماعم داشت براهمین جاساز میکردیم تو حیاط که نبینن 

یبار شبیخون زدن بهمون فکر کنم سی چهل تایی گوشی گرفتن میرفتی تو دفتر معاون انگار موبایل فروشی بوده میزش پرهههه انواع اقسام گوشی🤣🤣🤣 

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 
قبول نمیکنن که  دیروز رفتم دفتر  🗿 معاون الان عصبیه

خب بعضی وقتا ادم مجبور میشه شاید انقدر گوشی بردن نگه داشتن رد دادن چون بعضیا میگن امانته.و مسئولیت داره برامون

پس خاموش کن و نذار دوستاتم بفهمن حتی

به هر دلیلی که کتاب نمی‌خونید، مطالعه ندارید، فیلم نگاه نمی‌کنید و موسیقی گوش نمیدید، به همون دلیل هم تولید مثل نکنید.🌀                 فدای سرم اگه یه جاهایی خراب کردم، منم دفعه‌ی اوله دارم زندگی میکنم!🦋
عزیزم از طریق فلز گوشیت دستگاه صدا میده ربطی نداره خاموش یا روشن باشه

خب اونو اصلا ندارن که تو دست بگیرن و مارو بچرخند

ولی ممکن چیزی مثل دوربین باشه بگیره؟

2706