2733
2771

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه سر صفتون باز رسی میکنن با دستگاه که کلا نبر ، یا ببر صبح تحویل مدیریت بده ظهر ازشون بگیر باهاشون صحبت کن بگو باید هماهنگ کنی با مادرت.

ولی تو دوسال پیش که من مدرسه میرفتم یه دستگاه فلز یاب داشتن اره میاوردن فلز پیشت بود صدا میداد گوشی هم فلز داره صدامیده .

توکلاس هم میتونی داخل سطل زباله زیر میز اینور اونور پنهون کنی 

ردیاب که نداره ولی مواظب باش گیر نیوفتی و گوشیت ویبره نخوره

من بودم عمرا دلم نمیومد گوشیمو ببرم تو محیط مدرسه از همون اول سر این چیزا وسواس بودم😅

به هر دلیلی که کتاب نمی‌خونید، مطالعه ندارید، فیلم نگاه نمی‌کنید و موسیقی گوش نمیدید، به همون دلیل هم تولید مثل نکنید.🌀                 فدای سرم اگه یه جاهایی خراب کردم، منم دفعه‌ی اوله دارم زندگی میکنم!🦋

همون ساعت اول بدی دفتر  برات نگه می‌دارند برگشتنی برو بگیر .

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          

به‌قول اون دوستمون میتونی به معاونتون تحویل بدی بی دردسر ترم هست

به هر دلیلی که کتاب نمی‌خونید، مطالعه ندارید، فیلم نگاه نمی‌کنید و موسیقی گوش نمیدید، به همون دلیل هم تولید مثل نکنید.🌀                 فدای سرم اگه یه جاهایی خراب کردم، منم دفعه‌ی اوله دارم زندگی میکنم!🦋

ببر باباااا چیزی نمیشههه فقط از کیفت درنیاز اگه خیلی میترسی بده به ناظمت بعد مدرسه ازش بگیر

من ک کلا گوشی می‌بردم همه گوشی می‌بردیم خیلی خوب بود تمام خاطرات دوسال آخر مدرسم ثبت شده تو گوشی 😂

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 
اگه سر صفتون باز رسی میکنن با دستگاه که کلا نبر ، یا ببر صبح تحویل مدیریت بده ظهر ازشون بگیر باهاشون ...

جدی دستگاه گوشی یاب دارن؟! 🫥🫥🫥🫥🫥🫥

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
2706